Kávové pralinky

Pro milovníky kávy jsme připravili něco speciálního - kávové pralinky od JANKA. Navíc s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

2638
12638

Ingredience

Příležitost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
pralinka irska kava cokolada cokoladovna janek.jpg
26 Kč / ks

Pralinka, co vystřídala rum za pořádnou Grant's whisky a na to...

+ další
725/TMA2
kavovy lanyz cokolada cokoladovna janek
38 Kč / ks

Skvělé propojení kávy a čokolády.

+ další
1044/TMA2

Kávová pralinka

Kávové pralinky? Čekali jste spíše rumové? Ale no tak. Tyhle jsou z kvalitní čokolády. Takové, co se vám rozplyne na jazyku a naplní každý chuťový pohárek. Děláme si totiž všechno sami. Proto neuděláte chybu, ať si vyberete jakoukoliv příchuť našich vynikajících čokoládových pralinek . A když říkáme vybereme, tak to tak i myslíme. Krabičky si totiž sestavujete úplně sami.

Jak vůbec pralinky s kávou chutnají?

To je těžká věc. Spojují jemnost našich čokolád s hořkostí výběrové kávy. A my tu naši bereme z proslulé české pražírny Coffeespot, která s kávovými zrny umí naprostá kouzla. Naše kávové pralinky nejprve křupnou, pak se začnou rozplývat a nakonec na jazyku zůstane ještě dlouho variace různých chutí. Každá je jiná, ale dohromady to prostě ladí. Slova na to nestačí.

Proč JANKOVY kokosové pralinky slova nepotřebují?

Protože prostě chutnají tak, jak mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádné pralinky s kávou zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKAOslovte své chuťové buňky s naší unikátní selekcí čokoládových specialit! Vyzkoušejte třeba arašídovou čokoládufenyklovou čokoláduchilli čokoládu nebo delikátní nugátovou čokoláduOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.