Kávové pralinky

2 položek celkem

Cena

2334
12334

Hmotnost

Ingredience

Příležitost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
pralinka irska kava cokolada cokoladovna janek.jpg
23 Kč / ks

Pralinka, co vystřídala rum za pořádnou Grant's whisky a na to...

+ další
725/TMA2
kavovy lanyz cokolada cokoladovna janek
34 Kč / ks

Skvělé propojení kávy a čokolády.

+ další
1044/TMA2

Pro milovníky kávy jsme připravili něco speciálního - kávové pralinky od JANKA.

Kávová pralinka

Kávové pralinky? Čekali jste spíše rumové? Ale no tak. Tyhle jsou z kvalitní čokolády. Takové, co se vám rozplyne na jazyku a naplní každý chuťový pohárek. Děláme si totiž všechno sami. Proto neuděláte chybu, ať si vyberete jakoukoliv příchuť. A když říkáme vybereme, tak to tak i myslíme. Krabičky si totiž sestavujete úplně sami.

Jak vůbec pralinky s kávou chutnají?

To je těžká věc. Spojují jemnost našich čokolád s hořkostí výběrové kávy. A my tu naši bereme z proslulé české pražírny Coffeespot, která s kávovými zrny umí naprostá kouzla. Naše kávové pralinky nejprve křupnou, pak se začnou rozplývat a nakonec na jazyku zůstane ještě dlouho variace různých chutí. Každá je jiná, ale dohromady to prostě ladí. Slova na to nestačí.

Proč JANKOVY kokosové pralinky slova nepotřebují?

Protože prostě chutnají tak, jak mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádné pralinky s kávou zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv