Příběh JANKA z Uherského Brodu

Na řeči nás neužije. Tak nějak za nás radši necháváme mluvit tabulky. Hlavně ty čokoládové. Ale víme, že představit se sluší.

Tak tedy – od roku 2015 jsme oficiálně čokoládovnou. Českou, poctivou a domácí. To znamená, že si u nás všechno tvoříme sami. Že si pečlivě vybíráme jen ty nejkvalitnější suroviny a že to od nás pak tak nějak líp chutná. 

Není nás moc, ale zvládáme toho až až. Od těch nejdrobnějších pralinek po hromady firemních čokolád na zakázku. Hořké, mléčné, s ovocem i solí. Různé, ale pro nás vlastně pořád stejné. Nerozlišujeme co, s čím a pro koho. Děláme jediné. Děláme totiž čokoládu bez výmluv.

cokoladovna-janek-2022

Hlavní JANKOVY tváře

Vlastimil Urbanec

vlastimil

Hlava, v které se to všechno tenkrát zrodilo. Stačily tři týdny v nizozemské čokoládovně a měl jasno. Český trh potřebuje trochu rozdmýchat. Zpražit. Dodnes strávil tisíce hodin ponořený v čokoládě. Přebíral, ochutnával, učil se. A díky tomu se stal skutečným mistrem svého řemesla. Ty nejkvalitnější kakaové boby nejen precizně vybere, ale taky bezchybně zpracuje. Veškerá naše čokoláda tak nese právě jeho rukopis. A myšlenku.

Aneta Durďáková

aneta_d

Náš čokoládový jemnocit a bystroočko. Spojuje kreativitu s precizností a sebemenší detail je pro ni obrovsky důležitý. Proto má vždycky poslední slovo. Hlavně když se řeší, jak ty naše čokolády budou vypadat. A naše pralinky a lanýže? Ty se rodí právě v její hlavě. A taky pod jejíma rukama. Každý kousek je díky tomu unikát. Chutí i designem.

Václav Durďák

vasek_d

Tak trochu kalkulačka, tak trochu manažer. Nekonečná studnice nápadů a taky ten, co nakonec stojí za jejich realizací. Bez něj by se žulové kameny našeho melanžéru snad už ani neroztočily. Zkrátka se stará o to, aby se zbytek týmu mohl v klidu starat o čokoládu.

Michal Smělík

michal_1

Naše hlavní spojka se světem. Přesně ví, kdy kam poslat jakou tabulku. Pokud přijdete do nějakého obchůdku a zavoní tam naše čokoláda, tak je to právě jeho zásluha. 

 

Za ty roky jsme naše čokolády vyvezli všude možně

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení