Kakaové nibsy

Pro gurmány - kakaové nibsy od JANKA. Křupavá pochoutka s dopravou zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

3991499
13991499

Hmotnost

Položek k zobrazení: 2
kakaove nibsy cokoladovna janek z kakaovych bobu.jpg
Baleno se suchým ledem
1 499 Kč / ks

Celé kilo nadrcené hořkosti, která hladí.

663
kakaove nibsy prazene cokoladovna janek.jpg
Baleno se suchým ledem
399 Kč / ks

Čtvrt kila nadrcené hořkosti, která hladí.

662

Kakaový nibs

Tohle, to je kilo základu našich čokolád naostroBez slupek a jak jinak než bez výmluv. Vzali jsme ty nejlepší kakaové boby. Upražili, nadrtili, zbavili slupek. A co nám zbylo? Příjemně hořká chuť plná zemitých tónů.

Jaké ty kakaové nibsy vlastně jsou?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno kakaové nibsy jsou a co naopak vůbec. Jaké by mělo být a co od něj čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVO kakaové nibsy slova nepotřebují?

Protože prostě chutná tak, jak kakao chutnat má. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádné kakao zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

🍫TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKA? Vyzkoušet můžete borůvkovou čokoládučokoládové nářadíčokoládová srdíčkaplody v čokoládě, nebo třeba kakaové nápoje, které vás budou zahřívat po celé zimní období. Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.

🍫 Přečtěte si naše články o kakau: