Kakaový nápoj

Dostali jste chuť na poctivé kakaové nápoje od JANKA?

2 položek celkem

Cena

139339
1139339

#tag

Hmotnost

Položek k zobrazení: 2
kakaovy napoj cokoladovy cokoladovna janek.jpg
339 Kč / ks

JANEK, co vás zahřeje. A osladí vám život.

636
kakaovy napoj s mlekem snidane tepla horka cokoladovna janek.jpg
139 Kč / ks

JANEK, co vás zahřeje. A osladí vám život.

635

Kakao nápoj

Voní, hřeje, chutná. Tak, jak to umí jen sladký kakaový nápojŽádná aromata, žádné dochucování. Vzali jsme pořádnou čokoládu – tu naši. Smíchali ji s kokosovým cukrem a udělali to nejvoňavější kakaíčko. Už stačí jen rohlík s máslem a jste rázem zase u babičky na prázdninách.

Jaký ten kakaový nápoj vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno kakaový drink je a co naopak vůbec. Jaký by měl být a co od něho čekat. Ale proč vás opíjet slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKŮV kakaový drink slova nepotřebuje?

Protože prostě chutná tak, jak kakaový nápoj chutnat má. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádný kakaový nápoj zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

Oblíbené filtry z kategorie kakaové produkty: kakaové boby, kakaové máslo, kakaové nibsykakao, horká čokoláda a kakaové slupky