Kakaové produkty

33 položek celkem

Cena

49999
149999

#tag

Hmotnost

Ingredience

Vlastnosti

Položek k zobrazení: 33
kakaovy prasek cokoladovna janek cukrarske potreby.jpg
129 Kč
680
kokosovy cukr cokoladovna janek
249 Kč
675
kokosovy cukr indonesie cokoladovna janek.jpg
Tip
89 Kč
674
kakaovy napoj cokoladovy cokoladovna janek.jpg
299 Kč
636
kakaovy prasek cokoladovna janek vareni.jpg
409 Kč
681
kakaove nibsy cokoladovna janek z kakaovych bobu.jpg
790 Kč
663
kakaove nibsy prazene cokoladovna janek.jpg
249 Kč
662
kakaovy napoj s mlekem snidane tepla horka cokoladovna janek.jpg
119 Kč
635
Nahoru
Další produkty

Kakaové produkty – protože čokoládou to u nás ani zdaleka nekončí. Naopak. V rukávu máme pořádná esa. Boby, máslo, slupky nebo hmota. Máme všechno. A všechno si taky sami děláme. Proto máme jistotu, že je to pořádná kvalita. Bez výmluv.

Co s tím vším dělat?

To záleží. Klasikou je využití v kuchyni. Kakaové boby jsou skvělé jako koření nebo posyp dezertů. Na másle si leccos osmažíte a hmotu využijete místo slazených čokolád. Ale zkuste je vzít do koupelny. Z másla se stane vysoce hydratační krém. Slupky, které zatím stály v pozadí, zase využijete na ten nejvoňavější tělový peeling. Čokoláda je zkrátka poklad a nic během její výroby nepřijde na zmar. Naopak. Všechny kakaové produkty toho mají totiž hodně co nabídnout.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.