Čokoládové nápoje

4 položek celkem

Cena

119999
1119999

#tag

Hmotnost

Položek k zobrazení: 4
kakaovy napoj cokoladovy cokoladovna janek.jpg
299 Kč

JANEK, co vás zahřeje. A osladí vám život.

636
kakaovy napoj s mlekem snidane tepla horka cokoladovna janek.jpg
119 Kč

JANEK, co vás zahřeje. A osladí vám život.

635
horka cokolada janek
Ááách! Bean to bar
999 Kč

JANEK, co vás zahřeje. A nezklame.

638
horka cokolada janek 250
Ááách! Bean to bar
299 Kč

JANEK, co vás zahřeje. A nezklame.

637

Nápoje z čokolády

Něco na zahřátí i na chuť. JANEK, co se dá vypít a navíc úžasně voní. Stačí zalít sklenkou horkého mléka a zavzpomínat na dětství. Čokoláda i kakaový nápoj jsou jemné a perfektně vyvážené. Jen nečekejte puding. Protože nezahušťujeme, konzistence je spíše příjemně mléčná. Jestli máte ale radši výraznější chuť, stačí ubrat mléko a přidat zrníčka čokolády. 

Jaké ty nápoje z čokolády vlastně jsou?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno čokoládové nápoje jsou a co naopak vůbec. Jaké by měly být a co od nich čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVY čokoládové nápoje slova nepotřebují?

Protože prostě chutnají tak, jak čokoládové nápoje chutnat mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádný čokoládový nápoj zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.