Cibulové chutney

Pro milovníky netradičních chutí - cibulové chutney od JANKA. Výjimečná chuť s dopravou zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

189190
1189190

Ingredience

Procento kakaa

Vlastnosti

Položek k zobrazení: 2
cibulove chutney s cokoladou a s chilli cokolada chilli cokoladovna janek
189 Kč / ks

Sklenička pikanterie pro chvíle, kdy chcete jíst čokoládu pořád....

82
visnova omacka s cokoladou lahodna sladka livance hamburger visne huhu dezert sladke jidlo svickova hermelin radost darek poteseni chutne cokoladovna janek
189 Kč / ks

Ingredience jako višeň a čokoláda k sobě prostě patří a tak ve...

2544

Chutney z cibule

Maso nebo sýr? Kdepak, to už dávno není omluva pro to, proč nejíst čokoládu. JANKOVO cibulové chutney na řeči není zvědavé. Je totiž docela ostré. Červená cibule, chilli, kapka balsamica a domácí čokoláda. Poměry vyladěné tak, aby se všechny chutě propojily a vzájemně po sobě nešlapaly. Vše nám totiž projde rukama. Jen tak můžeme zajistit dokonalý balanc a prémiovou kvalitu. A tohle je tak dobrý, že nakonec ani to maso nebude třeba.

 A jaké to cibulové chutney vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co je chutney z červené cibule a co naopak vůbec. Jaká by mělo být a co od něj čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVO cibulové chutney slova nepotřebuje?

Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádné cibulové chutney zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKA? Vyzkoušet můžete třeba bílou čokoládu, hořkou čokoládu, oříškybonboniéry, oříškové krémy, nebo třeba naše skvělé čokoládové pralinky, které pravidelně ochutnáváme a přidáváme nové varianty. Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen. Budeme se na vás těšit!