Čokoládové nářadí

3 položek celkem

Cena

299699
1299699
JV5 0258
Novinka Tip
299 Kč

My už vám spravíme chuť. Stačí na to sada klíčů.

782
JV5 0261
Novinka Tip
459 Kč

Nářadí, co má pořádně vypilovanou chuť.

788
JV5 0265
Novinka Tip
699 Kč

Nechte si spravit chuť pořádným nářadím. 

789

Čokoládové nářadí 

Jediná možnost, jak nám všem spravit chuť – pořádné čokoládové nářadí. Perfektně jsme vyvážili poměry, dokonale smontovali všechny ingredience a nakonec všechno pořádně dotáhli. Přizvali jsme na tuhle práci našeho kamaráda, Andreje z Čokolandie. Ten vzal naši 72% čokoládu a vytvořil z ní tenhle skvost. Věděli jsme, že je to kumštýř. Ale že poprvé v životě nepoznáme vlastní čokoládu, to nás nenapadlo. Ani to, že se absolutně zamilujeme do nářadí.

Upozornění: Nedoporučujeme nechávat v dílně. Snadno se splete a vylámat si zuby na pravém klíči fakt nechcete.

Jaké to čokoládové nářadí vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno nářadí z čokolády je a co naopak vůbec. Jaké by mělo být a co od něj čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč naše čokoládové nářadí slova nepotřebuje?

Protože prostě chutná tak, jak nářadí z čokolády chutnat má. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádné čokoládové nářadí zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.