Dárková čokoláda s vlastním motivem


JANEK na míru

Víme totiž, že čokoláda dělá radost. Dárková čokoláda JANEK s potiskem je pak radost dvojitá! Obchodní partneři, klienti, návštěvníci. Tihle všichni si teď na vás můžou smlsnout. Navíc se snažíme, aby od nás taková čokoláda na přání odcházela co nejdřív . To znamená krátkou dodací lhůtu, když se věci zařizují na poslední chvíli.

csob firemní čokoláda dárek vánoce

Čokoláda s věnováním (ČSOB)

A když bude vaše zakázka větší, dokážeme ji zabalit na automatické lince do obalu, který může být komplet ve vašem designu. To vše až u sedmi různých rozměrů našich výrobků.

Kdo už nám prošel melanžérem?

Dřevěná dárková krabička s pralinkami a lanýži s možností personalizace. Na dřevěnou kazetu si navíc můžete nechat  vypálit krátký vzkaz  (logo firmy).

cokokrabicka

 

janek-na-miru

"Čokoládovna JANEK splnila naše vysoké nároky na kvalitu produktu i profesionální přístup. Flexibilita a zájem o klienta je na vysoké úrovni."

 

Adam Švrčina
Obchodní partner umělce Sebastian Vanzen

 

Pro Svět plodů  jsme naše hořké čokolády sypali mochyní, dřišťálem nebo jejich vlastními oříšky . A taková Marináda  se s námi pustila do vlastních příchutí. Nás všechny do kolen dostala papaya s chia semínky . Obě pak dostaly kabát s firemním logem a mohli jít do světa.

marinada

"Pro obchodní partnery potřebuji občas něco speciálního a JANEK mi vždy vyjde vstříc. Je pro mě neskutečné sledovat, co dokáží vyrobit z čokolády, kterou si sami vyrábí."

 

rob

Michal Rob
manažer pro významné partnery
v Pojišťovně České Spořitelny, a.s., VIG

 

Vyrobili jsme vlastní čokolády i pro Tatru Kopřivnice nebo Hotel Maximus .

maximus firemní čokoláda

 

Čokoláda s vlastním potiskem – když jen obal prostě nestačí

Žufánek tak od nás dostal naši hořkou čokoládu s oříšky s vlastním logem zasazeným přímo v níTiskneme nejen na tabulky, ale do parády si bereme i pralinky .

zufanek1

"Čokoládovna JANEK je super.
Vyrábí nám  custom čokolády do našich dárkových krabiček ."

zufanek

Martin Žufánek
Lihovarník, absintový evangelista a ginový hybatel

 

reference-coko

 

Jak dělá čokoládu JANEK

Od začátku do konce to musí chutnat. A vonět. Proto si  všechno děláme sami . Pěkně ručně. Pak ta čokoláda totiž dává mnohem větší smysl.

 

Chcete čokoládu jako firemní dárek?

Kontaktujte nás. Že nemáte představu? Nevadí. Poradíme vám s výběrem, příchutí i zpracováním . To by bylo, aby se zrovna ta vaše čokoláda s logem firmy pomalu nerozplynula na jazyku. 

Zavolat

... a nebo se podívat, co všechno u JANKA najdu.