Dárková čokoláda s vlastním motivem

 

Protože i vy se můžete stát čokoládou

Víme totiž, že čokoláda dělá radost. Dárková čokoláda JANEK s potiskem je pak radost dvojitá! Obchodní partneři, klienti, návštěvníci. Tihle všichni si teď na vás můžou smlsnout. Navíc se snažíme, aby od nás taková čokoláda na přání odcházela co nejdřív. To znamená krátkou dodací lhůtu, když se věci zařizují na poslední chvíli.

csob firemní čokoláda dárek vánoce

Čokoláda s věnováním (ČSOB)

Kdo už nám prošel melanžérem?

Dřevěná dárková krabička s pralinkami a lanýži s možností personalizace. Na dřevěnou kazetu si navíc můžete nechat vypálit krátký vzkaz (logo firmy).

cokokrabicka

 

janek-na-miru

"Čokoládovna JANEK splnila naše vysoké nároky na kvalitu produktu i profesionální přístup. Flexibilita a zájem o klienta je na vysoké úrovni."

 

Adam Švrčina
Obchodní partner umělce Sebastian Vanzen

 

Pro Svět plodů jsme naše hořké čokolády sypali mochyní, dřišťálem nebo jejich vlastními oříšky. A taková Marináda se s námi pustila do vlastních příchutí. Nás všechny do kolen dostala papaya s chia semínky. Obě pak dostaly kabát s firemním logem a mohli jít do světa.

marinada

"Pro obchodní partnery potřebuji občas něco speciálního a JANEK mi vždy vyjde vstříc. Je pro mě neskutečné sledovat, co dokáží vyrobit z čokolády, kterou si sami vyrábí."

 

rob

Michal Rob
manažer pro významné partnery
v Pojišťovně České Spořitelny, a.s., VIG

 

Vyrobili jsme vlastní čokolády i pro Tatru Kopřivnice nebo Hotel Maximus.

maximus firemní čokoláda

 

Čokoláda s vlastním potiskem – když jen obal prostě nestačí

Žufánek tak od nás dostal naši hořkou čokoládu s oříšky s vlastním logem zasazeným přímo v níTiskneme nejen na tabulky, ale do parády si bereme i pralinky.

zufanek1

"Čokoládovna JANEK je super.
Vyrábí nám custom čokolády do našich dárkových krabiček."

zufanek

Martin Žufánek
Lihovarník, absintový evangelista a ginový hybatel

 

reference-coko

 

Jak dělá čokoládu JANEK

Od začátku do konce to musí chutnat. A vonět. Proto si všechno děláme sami. Pěkně ručně. Pak ta čokoláda totiž dává mnohem větší smysl.

 

Chcete čokoládu jako firemní dárek?

Kontaktujte nás. Že nemáte představu? Nevadí. Poradíme vám s výběrem, příchutí i zpracováním. To by bylo, aby se zrovna ta vaše čokoláda s logem firmy pomalu nerozplynula na jazyku. 

... a nebo se podívat, co všechno u JANKA najdu.