Lámaná mléčná čokoláda

Chcete něco jemného? Vyzkoušejte lámanou mléčnou čokoládu od JANKA a dopřejte si gurmánský zážitek s dopravou zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

5 položek celkem

Cena

230249
1230249

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Vlastnosti

Položek k zobrazení: 5
lamana cokolada malina ostruzina mix lamacka cokoladovna janek
230 Kč / ks

Čokoláda tak dobrá, že to malinám a ostružinám stálo za to projít...

1510
cista lamana mlecna cokolada lamacka cokoladova cokoladovna janek
230 Kč / ks

Ta nejvoňavější čokoláda zalitá sklenkou mléka.

1503
mlecna liskovy orech lamana cokolada cokoladova cokoladovna janek
249 Kč / ks

Tohle je trochu oříšek. Tentokrát lískový.

1499
kavova lamana cokolada mlecna lamacka cokoladova cokoladovna janek
230 Kč / ks

Jedna výběrová káva s mlékem, prosím.

1506
lamana cokolada s mandli mlecna lamacka cokolada cokoladovna janek
249 Kč / ks

Tohle je trochu oříšek. Naštěstí ten mandlový.

1513

Lámané mléčné čokolády

Lámaná hořká čokoláda je jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak si vychutnat tento oblíbený sladký pochoutku. Na rozdíl od pralinek nebo bonbónů, přichází ve větších blocích, které si můžete lámat na menší kousky podle své chuti. Tento způsob prezentace nejenže umožňuje snadnější sdílení s přáteli a rodinou, ale také nabízí jedinečný zážitek z konzumace,

A jaká ta lámaná mléčná čokoláda vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno lámaná hořká čokoláda je a co naopak vůbec. Jaká by měla být a co od ní čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVY čokolády slova nepotřebují?

Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádná čokoládová bonboniéra zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Chcete zkusit něco výjimečného? Vyzkoušejte naše čokoládové filtry a dejte si ananasovou čokoládu, oříškovou bílou čokoládu, proteinovou čokoládu, borůvkovou čokoládu, nebo třeba čokoládová lízátkaOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen. Budeme se těšit!