Kakaové máslo

Pro dokonalou texturu a chuť - kakaové máslo od JANKA. Kvalita, kterou oceníte, s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

239755
1239755

Hmotnost

Vlastnosti

Položek k zobrazení: 2
kakaove maslo natural cokolada cokoladovna janek.jpg
755 Kč / ks

Kilo na pleť, na plech i na plotnu. A ještě voní.

90
kakaove maslo natural na vareni cokolada cokoladovna janek.jpg
Tip
239 Kč / ks

Čtvrt kila na pleť, na plech i na plotnu. A ještě voní.

88

Kakaové máslo

Kakaové máslo – to nejcennější, co z kakaového bobu vůbec můžete dostat. To, co dělá čokoládu tak jemnou a vláčnou. Rostlinný tuk, který je nabitý živinami, nezanechává po sobě nepříjemný chuťový dozvuk a navíc krásně voní. Nebo taky nemusí. Deoderizované máslo je zbavené přírodního aroma, a tak v něm mizí stopy jeho původu. Vše ostatní ale zůstává.

Co s ním?

Tady už je to zcela na vás. Můžete si to doma udělat pořádně čokoládové. Máslo totiž vyniká výjimečnou odolností vůči vysokým teplotám (až 200 °C). Takže se nepřepaluje a hodí se na smažení, restování i pečení. U kulinářských zážitků to s kakaovým máslem ani zdaleka nekončí. Je nedocenitelnou ingrediencí v kosmetice. Rychle se vstřebává, nedráždí. Pokožku skutečně hydratuje. A vyživuje. Jak? Je totiž mimořádně bohaté na vitamin E. Ten, který se do sebe (nebo aspoň na svou etiketu) snaží dostat snad každý krém.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.

Chcete rozšířit svoji čokoládovou sbírku? Podívejte se na další čokoládové filtry: domácí hořká čokoládačokoláda s ovocem, vanilková čokoláda, pralinky s chilli