Kakaové máslo

Pro dokonalou texturu a chuť - kakaové máslo od JANKA. Kvalita, kterou oceníte, s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

3701390
13701390

Hmotnost

Vlastnosti

Položek k zobrazení: 2
kakaove maslo natural cokolada cokoladovna janek.jpg
Baleno se suchým ledem
1 390 Kč / ks

Kilo na pleť, na plech i na plotnu. A ještě voní.

90
kakaove maslo natural na vareni cokolada cokoladovna janek.jpg
Baleno se suchým ledem
370 Kč / ks

Čtvrt kila na pleť, na plech i na plotnu. A ještě voní.

88

Kakaové máslo

Kakaové máslo – to nejcennější, co z kakaového bobu vůbec můžete dostat. To, co dělá čokoládu tak jemnou a vláčnou. Rostlinný tuk, který je nabitý živinami, nezanechává po sobě nepříjemný chuťový dozvuk a navíc krásně voní. Nebo taky nemusí. Deoderizované máslo je zbavené přírodního aroma, a tak v něm mizí stopy jeho původu. Vše ostatní ale zůstává.

Co s ním?

Tady už je to zcela na vás. Můžete si to doma udělat pořádně čokoládové. Máslo totiž vyniká výjimečnou odolností vůči vysokým teplotám (až 200 °C). Takže se nepřepaluje a hodí se na smažení, restování i pečení. U kulinářských zážitků to s kakaovým máslem ani zdaleka nekončí. Je nedocenitelnou ingrediencí v kosmetice. Rychle se vstřebává, nedráždí. Pokožku skutečně hydratuje. A vyživuje. Jak? Je totiž mimořádně bohaté na vitamin E. Ten, který se do sebe (nebo aspoň na svou etiketu) snaží dostat snad každý krém.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.

🍫TIP: Chcete rozšířit svoji čokoládovou sbírku? Podívejte se na další čokoládové filtry a vyzkoušejte naší domácí hořkou čokoládučokoládu s ovocem, vanilkovou čokoládu, nebo také pralinky s chilliOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen. Budeme se těšit!

🍫 Přečtěte si naše články o kakau: