Tabulková čokoláda

82 položek celkem

Cena

791249
1791249

#tag

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Příležitost

Vlastnosti

Položek k zobrazení: 82
tabulka proteinove cokolady 72 procent cokoladovna janek.jpg
99 Kč
80
tabulka ruby cokolady cokoladovna janek.jpg
99 Kč
528
tabulka horke cokolady 64 procent cokoladovna janek.jpg
79 Kč
12
cokolada ruby specialni ceska cokoladovna vyroba janek uhersky brod.jpg 606
tabulka horke cokolady 64 procent s kavou cokoladovna janek.jpg 20
tabulka mlecne cokolady cokoladovna janek.jpg
79 Kč
11
tabulka horke cokolady 64 procent s arasidy cokoladovna janek.jpg 504
tabulka bile cokolady s arasidy cokoladovna janek.jpg 495
Nahoru
Další produkty

To, na co se teď díváte, to jsou JANKOVY tabulkové čokolády. Některé křupou, další chroupou a najdou se i takové, co jen tak lehce praskají. Posypali jsme je chilli, pepřem, jahodami nebo ořechy – a všechno do sebe stejně zapadá. Stačí mít totiž kvalitní suroviny. Znát jejich původ, pečlivě je přebrat a nakonec poctivě zpracovat. Tradici zkombinovat s moderními technologiemi. Jenom pak totiž chutnají naše čokolády přesně tak, jak mají.

Jaká ta čokoláda vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno tabulková čokoláda je a co naopak vůbec. Jaká by měla být a co od ní čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVA tabulková čokoláda slova nepotřebuje?

Protože prostě chutná tak, jak tabulková čokoláda chutnat má. A je úplně jedno, jestli jste si přišli pro mléčnou, hořkou nebo bílou. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádná tabulková čokoláda zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.