Kakaový prášek (kakao)

Pro vaření a pečení - kakaový prášek od JANKA. Kvalitní surovina s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

199640
1199640

Hmotnost

Položek k zobrazení: 2
kakaovy prasek cokoladovna janek vareni.jpg
640 Kč / ks

Kakao plné chuti. A možností.

681
kakaovy prasek cokoladovna janek cukrarske potreby.jpg
199 Kč / ks

Kakao plné chuti. A možností.

680

Kakao

Na posypání, do těsta nebo do horkého mléka. Kakao s jedinečně bohatou chutí z těch nejkvalitnější bobů. Prostě takové, jak to umí jen JANEK. Temné jako den bez JANKOVY čokolády, hořké jako naše kakao. Takže tak akorát. 

Jaké to kakao vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno kakao je a co naopak vůbec. Jaké by mělo být a co od něj čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVO kakao slova nepotřebují?

Protože prostě chutná tak, jak kakao chutnat má. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádné kakao zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

🍫 TIP: Připraveni na čokoládovou extázi? Prozkoumejte naše luxusní čokolády a vyzkoušejte třeba kokosovou čokoládu, kávovou čokoládu, čokoládu s alkoholem, lámanou čokoládu nebo domácí pralinky, které pravidelně ochutnáváme a přidáváme nové varianty. Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.

🍫 Přečtěte si naše články o kakau: