Kakaové slupky

Pro originální chuť - kakaové slupky od JANKA. Neotřelá pochoutka s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

1 položek celkem

Cena

8990
18990

Hmotnost

Vlastnosti

Položek k zobrazení: 1
kakaove slupky drcene 500g cokoladovna janek.jpg
Baleno se suchým ledem
89 Kč / ks

Co zbylo po čokoládě? Tělový peeling, lahodný "čaj" nebo ideální...

105

Kakaové slupky

Když děláme čokoládu, nepřichází na zmar nic. Ani kakaové slupky. Získáváme je už během procesu drcení kakaových bobů. Tam se oddělují a my je pečlivě přebíráme. Vybíráme a balíme. Dají se totiž dále využít – a to jak v kuchyni, tak v koupelně.

K čemu mi takové kakaové slupky vůbec jsou?

Stačí vám 3 polévkové lžíce, horká voda a trochu času. Podobně jako čaj totiž můžete vylouhovat i kakaové slupky. Aromatický nápoj, který připomíná čokoládu, ale neobsahuje tuky ani cukry. Že vás na vaření zrovna neužije? Zkuste je vzít do koupelny. Přírodní tělový peeling, který krásně voní a zbytečně nedráždí pokožku.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.

🍫TIP: Pro milovníky netradičních chutí přinášíme originální řadu čokolád jako je například medová čokoláda, jablková čokoláda, koňaková čokoláda, pepřová čokoláda,  nebo také mangová čokoládaOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen. Budeme se těšit!

🍫 Přečtěte si naše články o kakau: