Adventní kalendáře

2 položek celkem

Cena

9902500
19902500
kava cokolada destilaty mikulas vanoce adventni kalendar.jpg
Novinka Tip Doprava zdarma
2 500 Kč

Dětem nepřístupný advent? Ten setsakramentsky voní. Chutná. A taky...

816
adventni kalendar cokolada cokoladovna janek.jpg
Novinka Tip
990 Kč

Aby to čekání uteklo. A děti si na něm pořádně smlsly. 

812

Adventní kalendáře

Vánoce jsou sice jednou za rok, ale nedočkavé děti potkáme doma minimálně... každý den. Prosinec tak můžete odpočítávat s JANKEM. Děti si každé ráno rozbalí trochu čokoládové radosti. A vy? Nebojte, i na vás dojde. Každou neděli si můžete pochutnat na tom nejlepším z Moravy. Na konci týdne to bodne. Kafe na probuzení, čokoláda na nervy a Žufánek pro klidnější spánek. 

Jaké ty adventní kalendáře vlastně jsou?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno adventní kalendáře jsou a co naopak vůbec. Jaké by měly být a co od nich čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVY adventní kalendáře slova nepotřebují?

Protože prostě chutnají tak, jak čokoládové adventní kalendáře chutnat mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádné adventní kalendáře zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.