Adventní kalendáře

Pro předvánoční čekání - adventní kalendáře od JANKA. Denní radost v očekávání svátků.Sladký dárek pro vaše blízké a s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

3 položek celkem

Cena

6896490
16896490

Ingredience

Procento kakaa

Položek k zobrazení: 3
adventni box hvezdna limitovana edice cokoladovna janek coffeespot vasky zufanek
Doprava zdarma
6 490 Kč / ks

Vánoce jsou jednou za rok. Tenhle box jednou za život.

1489
adventni box luxusni limitovane edice cokolada beromantik peauethik coffeespot
5 940 Kč / ks

Takhle provoněné Vánoce můžete mít jen jednou za život. Vážně.

1490
JANKOVA luxusní dárková krabička s pralinkami s věnováním
Baleno se suchým ledem
689 Kč / ks

Udělejte radost krabičkou s pralinkami s věnováním pro své...

2586/-PR

Čokoládové adventní kalendáře

Vánoce jsou sice jednou za rok, ale nedočkavé děti potkáme doma minimálně... každý den. Prosinec tak můžete odpočítávat s JANKEM. Děti si každé ráno rozbalí trochu čokoládové radosti. A vy? Nebojte, i na vás dojde. Každou neděli si můžete pochutnat na tom nejlepším z Moravy. Na konci týdne to bodne. Kafe na probuzení, čokoláda na nervy a Žufánek pro klidnější spánek. 

Jaké ty adventní kalendáře vlastně jsou?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno adventní kalendáře jsou a co naopak vůbec. Jaké by měly být a co od nich čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVY adventní kalendáře slova nepotřebují?

Protože prostě chutnají tak, jak čokoládové adventní kalendáře chutnat mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádné adventní kalendáře zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKA? Vyzkoušet můžete bílou čokoládu, hořkou čokoládu, mléčnou čokoládulámanou čokoládu, oříškové krémy, nebo třeba Bean to bar čokoládky, které jsme si hýčkali už od poctivě vybraných kakaových bobů.  Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.