Mikuláš

Mikulášská nadílka pro malé i velké. Nyní s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

4 položek celkem

Cena

591649
1591649
arasidova tycinka 45g cokoladova mlecna sladka poteseni radost svacina pro male i velke dobrota cokolada cokoladovna janek
Baleno se suchým ledem
59 Kč / ks

Ručně vyráběná čokoládová tyčinka s arašídovou náplní.

2584
na uklidneni darkovy box cokolada cokoladovna janek
Baleno se suchým ledem
od 1 649 Kč / ks

Radost může vždycky chutnat jinak. Tak kterou ze 4 možností zvolíte...

2178/38
JANKOVA luxusní dárková krabička s pralinkami s věnováním
Baleno se suchým ledem
689 Kč / ks

Udělejte radost krabičkou s pralinkami s věnováním pro své...

2586/-PR
liskooriskova tycinka 45 g crunchy cokolada liskovy orech radost sladkost mlecna darek obdarovani svacina poteseni cokoladovna janek
Baleno se suchým ledem
59 Kč / ks

Lahodná lískooříšková tyčinka z mléčné čokolády.

2585

Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka je nejen časem obdarovávání, ale také příležitostí k zamyšlení nad uplynulým rokem a podporou dobrého chování. Tato tradice posiluje rodinné vazby, přináší do domovů pocit společnosti a předvánočního očekávání a učí děti hodnotě tradice a dávání. Mikulášská nadílka tak zůstává nezapomenutelným zážitkem, který obohacuje dětství magií a radostí.

Jaká ta čokoláda vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno dárky v podobě čokolády jsou a co naopak vůbec. Jaké by měly být a co od nich čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVY dárky slova nepotřebují?

Protože prostě chutná tak, jak láska chutnat má. A je úplně jedno, jestli jste si přišli pro mléčnou, hořkou nebo bílou. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádná čokoláda jako dárek zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Nezapomeňte na naše oblíbené filtry a vyzkoušejte si jak může chutnat kvalitní lámaná hořká čokoláda, lámaná mléčná čokoláda, lámaná bílá čokoláda, bezlepková čokoládaoříškové krémy, Bean to bar čokoládky, nebo kakaové bobyOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.