Lámaná hořká čokoláda

Pro opravdové gurmány - lámaná hořká čokoláda od JANKA. Přinášíme vám chuť, kterou si zamilujete, a k tomu dopravu zdarma od 1 500 Kč.

5 položek celkem

Cena

230249
1230249

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Vlastnosti

Položek k zobrazení: 5
malina ostruzina cokolada lamana lamacka tmava cokoladova cokoladovna janek
230 Kč / ks

Maliny a ostružiny prošly mrazem, aby se k ní dostaly. To vy...

1502
cista lamana cokolada lamacka cokoladovna janek
230 Kč / ks

Tak dobrá čokoláda, že si vystačí sama.

1504
tmava liskovy orech lamana cokolada lamacka cokoladova cokoladovna janek
249 Kč / ks

Ten nejčokoládovější lískový oříšek.

1501
kavova lamana cokolada tmava cokoladova lamacka cokoladovna janek
230 Kč / ks

Čokoláda i káva jsou nejlepší opravdu tmavé. Proto si tak rozumí.

1505
lamana cokolada s mandli tmava mandle cokoladovna janek
249 Kč / ks

Tohle je trochu oříšek. Naštěstí ten mandlový.

1512

Lámané hořké čokolády

Lámaná hořká čokoláda je jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak si vychutnat tento oblíbený sladký pochoutku. Na rozdíl od pralinek nebo bonbónů, přichází ve větších blocích, které si můžete lámat na menší kousky podle své chuti. Tento způsob prezentace nejenže umožňuje snadnější sdílení s přáteli a rodinou, ale také nabízí jedinečný zážitek z konzumace,

A jaká ta lámaná hořká čokoláda vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno lámaná hořká čokoláda je a co naopak vůbec. Jaká by měla být a co od ní čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVY čokolády slova nepotřebují?

Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádná čokoládová bonboniéra zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Už máte svojí čokoládu v košíku? Prohlédněte si také naše čokoládové filtry a vyzkoušejte čokoládové krémy, třešňovou bílou čokoládu, čokoládová lízátka, čokoládové figurky, nebo třeba karamelovou čokoláduOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen. Budeme se těšit!