Kakaová hmota

Pro opravdové čokoládové gurmány - kakaová hmota od JANKA. Intenzivní chuť s dopravou zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

4391699
14391699

Hmotnost

Procento kakaa

Vlastnosti

Položek k zobrazení: 2
kakava hmota cokolada cokoladovna janek uhersky brod (1)
Baleno se suchým ledem
1 699 Kč / ks

Celé kilo nalámané čisté chuti. Čokoládovější už to být ani nemůže.

98
kakava hmota cokolada cokoladovna janek uhersky brod (2)
Baleno se suchým ledem
439 Kč / ks

Čtvrt kila nalámané čisté chuti. Čokoládovější už to být ani nemůže.

96

Kakaová hmota

Když je hořká prostě málo, přichází na řadu kakaová hmota. Ten skutečný základ čokolád. To, co všem tabulkám dává tu jedinečnou chuť. Hořkou, delikátní a dlouhotrvající. Obsahuje až 55 % kakaového másla, které ji propůjčuje svou jemnost. 

Čokoláda bez cukru

Jak už složení našich čokolád napovídá, tohle jsou vlastně ony. Akorát bez cukru a sušeného mléka. Dezerty, slaná kuchyně nebo jako posyp na ranní dávku müsli. Nic není zakázáno. Můžete zkusit klidně vzít vše do vlastních rukou a z kakaové hmoty zkusit udělat vlastní čokoládu. Domáčtější, než je ta naše domácí.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.

🍫TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKA? Vyzkoušet můžete třeba bílou čokoládu, hořkou čokoládu, oříškybonboniéry, oříškové krémy, nebo třeba naše skvělé čokoládové pralinky, které pravidelně ochutnáváme a přidáváme nové varianty. Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen. Budeme se na vás těšit!

🍫 Přečtěte si naše články o kakau: