Kakaová hmota

2 položek celkem

Cena

232790
1232790

#tag

Hmotnost

Procento kakaa

Vlastnosti

Položek k zobrazení: 2
kakava hmota cokolada cokoladovna janek uhersky brod (1)
Bean to bar
790 Kč

Celé kilo nalámané čisté chuti. Čokoládovější už to být ani nemůže.

98
kakava hmota cokolada cokoladovna janek uhersky brod (2)
Bean to bar
232 Kč

Čtvrt kila nalámané čisté chuti. Čokoládovější už to být ani nemůže.

96

Kakaová hmota

Když je hořká prostě málo, přichází na řadu kakaová hmota. Ten skutečný základ čokolád. To, co všem tabulkám dává tu jedinečnou chuť. Hořkou, delikátní a dlouhotrvající. Obsahuje až 55 % kakaového másla, které ji propůjčuje svou jemnost. 

Čokoláda bez cukru

Jak už složení našich čokolád napovídá, tohle jsou vlastně ony. Akorát bez cukru a sušeného mléka. Dezerty, slaná kuchyně nebo jako posyp na ranní dávku müsli. Nic není zakázáno. Můžete zkusit klidně vzít vše do vlastních rukou a z kakaové hmoty zkusit udělat vlastní čokoládu. Domáčtější, než je ta naše domácí.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení