Pražené kakaové boby Criollo 250g

Chlazené balení
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení Podrobnosti hodnocení
450 Kč / ks 401,79 Kč bez DPH Měrná cena: 180 Kč / 100 g
Skladem (6 ks)

Čtvrt kila těch nejcennějších kakaových bobů. Pražená promile světové produkce. 

Detailní informace

Balit? Umíme!

Balíme stejně poctivě, jako vyrábíme. Ať se má naše čokoláda na cestě k vám jako v bavlnce. 

jak-balime1

  • Srovnáváme, neházíme. Do krabic všechno pečlivě vyskládáme a znovu to kontrolujeme. Vážíme si totiž našich čokolád i vás. 
  • Obalujeme a vycpáváme. Každý kousek dostane vlastní bublinkovou folii. Pevnou kartonovou krabici navíc pořádně vycpeme, aby se jednotlivé produkty ani nehnuly. 
  • Chladíme ve vedrech. Když se teplota vyšplhá nebezpečně vysoko, dáváme do krabic navíc chladicí medium (suchý led). Díky tomu se čokoláda jen tak nerozteče. 
  • Natočili jsme pro vás video o balení a přepravě. Ať víte, že nekecáme.

Co vás často zajímá?

Jak dlouho mi vydrží:

Jak dlouho trvá vygravírování vlastního vzkazu na krabičku?

Jak skladovat JANKOVY dobroty?

  • Ideálně při pokojové teplotě do 20°C (18–19°C je pro čokoládu vůbec nejlepší). Rozhodně ale nedávejte do ledničky!

Jak dlouho budu na objednávku čekat?

  • Chvilku. Doručení je rychlé – balíček u vás bude obvykle do 2 až 3 dnů. Více o možnostech dopravy.

Ještě se neznáme?

janek-tym1

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.

Detailní popis produktu

Ručně přebrané, poctivě zkontrolované. Tak, abyste dostali čtvrt kila jen těch nejkvalitnějších pražených kakaových bobů plných typické zemité kakaové chuti. Tohle je začátek příběhu každé z našich čokolád. Je to její nejčistší forma. Ale co s ní, říkáte si? Zkuste to v kuchyni. Výrazná chuť se dá jednoduše využít k dochucování všech možných jídel. Vystačí si ale i sama. Vysoký podíl vlákniny zasytí a zároveň se chuťové pohárky naplní až po okraj už po pár kouscích.

Bohatá chuť, pestrý výběr tónů, ale jediná promile světové produkce – kakaovníky odrůdy Criollo. Mezi čokolatiéry známé svou jedinečnou chutí, mezi farmáři zas extrémní náročností na pěstování. Skutečný poklad.

JANEK, to je:

  • poctivá česká výroba
  • čistá přírodní chuť
  • bez palmového oleje
  • bez lepku
  • závislost na pořádné čokoládě

Země původu: Venezeula

Odrůda: Criollo

Ingredience: kakaové boby

Hmotnost: 250g

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 586kcal, tuky 54g, sacharidy 6g z toho cukry 1g, bílkoviny 12g, vláknina 18g.

Minimální trvanlivost: 12 měsíců

Skladujte v suchu a temnu při teplotách do 20°C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kakaové produkty
Hmotnost: 0.25 kg
EAN: 8594205295238
Hmotnost: 250 g
Vlastnosti: Bez lepku, Pražené

Hodnocení produktu

Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

5
Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.1.2022
Velmi chutné kakaové boby. Střed šťavnatý, silná čokoládová chuť, slupka sušší, mírně nakyslá chuť.
5
LZ Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2021
Výborné kakaové boby, i když mi přijdou trochu kyselejší. Do jogurtu a na pečení skvělé!

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů