Pralinka JANKOVA malinová

20 Kč 17,39 Kč bez DPH
Skladem (> 50 ks)

Malinové pyré, zahuštěné drcenými mrazem sušenými malinami. Lehká kyselinka ovoce. Tmavá čokoláda. Přepuštěné máslo a na trvanlivost pravá malinová pálenka.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na začátku jsme je nechtěli vyrábět. Ovocné čokoládové pralinky. Znali jsme jen ty z "luxusních bonboniér" z obchodu. Ty nám moc nechutnali. Tohle je úplně jiná písnička. Žádná dochucovadla. Žádná aromata. Když to shrneme, tak jen maliny a čokoláda. Jen ty maliny tam jdou v několika provedeních. Sušené, tekuté a pyré. Je to přírodní chuť. JANKOVA malinová pralinka

Vyberte si libovolný počet kousků. Dáme je do papírových košíčků, zabalíme do sáčku (jako na fotce) a doručíme nepoškozené. Za to dáme krk.

Do poznámky vždy můžete napsat, jestli preferujete skořápku z tmavé, mléčné nebo bílé čokolády.

Hmotnost: 10g

Složení: (tmavá, mléčná, bílá) čokoláda (kakao, kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, vanilka) malinové pyré, přepuštěné máslo, sušené malina, malinová pálenka Jelínek.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ŠN Avatar autora | 28.6.2020
Luxusni pralinky
5
R Avatar autora | 1.5.2020
Malinové pralinky byly slast pro moje chuťové pohárky. Určitě vás doporučím