Rumové pralinky

Pro ty, kteří si rádi dopřejí trochu luxusu, máme rumové pralinky. Opravdový gurmánský zážitek. Při nákupu nad 1 500 Kč máte navíc dopravu zcela zdarma.

2 položek celkem

Cena

2627
12627

Ingredience

Příležitost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
pralinka rum bucanero cokolada cokoladovna janek
Baleno se suchým ledem
26 Kč / ks

Pralinka s pořádnou dávkou dominikánského rumu, to musíte ochutnat ! 

+ další
960/TMA2
cokoladova pralinka rum havana cokolada cokoladovna janek
Baleno se suchým ledem
26 Kč / ks

Pralinka s pořádnou dávkou kubánského rumu v dominantním spojení...

+ další
954/TMA2

Rumová pralinka

Že vám rumové pralinky nikdy nechutnaly? Ale no tak. Tyhle jsou z pořádného rumu. A taky kvalitní čokolády. Takové, co se vám rozplyne na jazyku a naplní každý chuťový pohárek. Děláme si totiž všechno sami. Proto neuděláte chybu, ať už si vyberete jakoukoliv příchuť. A když říkáme vybereme, tak to tak i myslíme. Krabičky si totiž sestavujete úplně sami.

Jak vůbec rumové pralinky chutnají?

To je těžká věc. Spojují jemnost našich čokolád s karamelovou chutí Bucanero rumu. Naše rumové pralinky nejprve křupnou, pak se začnou rozplývat a nakonec na jazyku zůstane ještě dlouho variace různých chutí. Každá je jiná. Dohromady ale prostě ladí. Slova na to nestačí.

Proč JANKOVA rumová pralinka slova nepotřebuje?

Protože prostě chutná tak, jak má. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádné rumové pralinky zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKA? Vyzkoušet můžete třeba bílou čokoládu, hořkou čokoládu, oříškybonboniéry, oříškové krémy, nebo třeba čokoládové pralinky, které pravidelně ochutnáváme a přidáváme nové varianty. Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.