Pralinka JANKOVA irská káva

20 Kč 17,39 Kč bez DPH
Skladem (> 50 ks)

Irská káva!? Moře whiskey Grant´s, čerstvě pražená káva Coffeespot a hořká čokoláda. Jednoduše perfektní čokoládový krém.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rovnou se přiznáme. Tohle jsme moc dlouho neladili. Bylo to tak trochu kolektivní setkání. Jako u té chuti. Udělali jsme si výborné kafe od kamarádů z Coffeespot a přemýšleli nad další pralinkou. Irská káva! Napadlo nás. Tak jsme to šli vyzkoušet. Hodně zrníček, trochu smetany, hodně čokolády (trochu i mléčné), přepuštěné máslo a nakonec? Fakt moooc whiskey. A víte co? Je to super. Přesně ta chuť jakou jsme očekávali. Možná to dělá whiskey, ale tím líp. :)

Vyberte si libovolný počet kousků. Dáme je do papírových košíčků, zabalíme do sáčku (jako na fotce) a doručíme nepoškozené. Za to dáme krk.

Do poznámky vždy můžete napsat, jestli preferujete skořápku z tmavé, mléčné nebo bílé čokolády.

Hmotnost: 11g

Složení: (tmavá, mléčná, bílá) čokoláda (kakao, kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, vanilka) smetana, zrnková káva, glukózový sirup, med, hořká čokoláda, mléčná čokoláda, whiskey, přepuštěné máslo.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Irska whiskey 6.7.2020 23:11
Dobrý den, při vší úctě k Vaší poctivé práci, proč do irské kávy dáváte skotskou whiskey??
Odpovědět
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 14.9.2020
Vynikající