Kokosové pralinky

Exotický zážitek v podobě kokosových pralinek od JANKA vás zavede přímo na bílé písečné pláže. Navíc s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

4 položek celkem

Cena

2654
12654

Ingredience

Příležitost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 4
pralinka mango kokos cokolada cokoladovna janek
54 Kč / ks

Za exotikou nemusíte nikam jezdit, ochutnejte pralinku s příchutí...

950
pralinka kokos kokosove srdicko pralinka cokolada cokoladovna janek
26 Kč / ks

Vychutnejte si pralinku s pořádnou dávkou kokosu.

+ další
972/TMA2
kokosovy lanyz kokos cokolada cokoladovna janek
38 Kč / ks

Jemný kokos všude, kam se podíváš.

+ další
1041/TMA2
pralinky srdce cokolada tmava mlecna bila ovoce orechy cokoladovna janek
38 Kč / ks

Lahodné spojení čokolády od JANKA a přísad v podobě ořechů a...

+ další
2416/TMA

Kokosová pralinka

Kokosové pralinky? Čekali jste spíše rumové? Ale no tak. Tyhle jsou z kvalitní čokolády. Takové, co se vám rozplyne na jazyku a naplní každý chuťový pohárek. Děláme si totiž všechno sami. Proto neuděláte chybu, ať si vyberete jakoukoliv příchuť v bohaté paletě chutí našich čokoládových pralinek. A když říkáme vybereme, tak to tak i myslíme. Krabičky si totiž sestavujete úplně sami.

Jak vůbec kokosové pralinky chutnají?

To je těžká věc. Spojují jemnost našich čokolád s typickou exotikou kokosu. Nejprve křupnou, pak se začnou rozplývat a nakonec na jazyku zůstane ještě dlouho variace různých chutí. Každá je jiná, ale dohromady to prostě ladí. Slova na to nestačí.

Proč JANKOVY kokosové pralinky slova nepotřebují?

Protože prostě chutnají tak, jak mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádné kokosové pralinky zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKAVyzkoušejte naši exkluzivní řadu lákavých čokoládových specialitoříšky v čokoláděčokoládu s ovocempepřovou čokoládupistáciovou čokoládu nebo čokoládu s alkoholemOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.