Čokoláda s ovocem

16 položek celkem

Cena

891249
1891249

#tag

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Příležitost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 16

To, na co se teď díváte, to jsou JANKOVY čokolády s ovocem. Některé křupou, další chroupou a najdou se i takové, co jen tak lehce praskají. Sypali jsme ostružinami, malinami, jahodami nebo rybízem. A všechno do sebe zapadá. Stačí mít totiž kvalitní suroviny. Znát jejich původ, pečlivě je přebrat a nakonec poctivě zpracovat. Tradici zkombinovat s moderními technologiemi. Jenom pak totiž chutnají naše čokolády se sušeným ovocem přesně tak, jak mají.

Sušené? Ale mrazem

Abychom ovoce o nic nepřipravili, sušili jsme mrazem. A protože chceme znít chytře, tak říkáme, že jsme lyofilizovali. Nejšetrnější způsob, jak ovoce zakonzervovat, ale zároveň mu neovlivnit chuť. A taky ho nepřipravit o jeho živiny. Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno čokoláda s ovocem je a co naopak vůbec. Jaká by měla být a co od ní čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVA čokoláda slova nepotřebuje?

Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádná čokoláda s ovocem zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.