Slivovicové pralinky

Tradiční česká chut' v moderním kabátku - to jsou naše slivovicové pralinky od JANKA. Objem plný sladkých překvapení a navíc s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

1 položek celkem

Cena

3233
13233

Ingredience

Příležitost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
slivovice pralinka moravska cokolada cokoladovna janek
Baleno se suchým ledem
32 Kč / ks

Pralinka s pravou moravskou slivovicí.

945

Pralinka s příchutí slivovice

Slivovicové pralinky? Čekali jste spíše rumové? Ale kdeže, tohle je větší zábava. Jsou totiž z kvalitní čokolády. Takové, co se vám rozplyne na jazyku a naplní každý chuťový pohárek. Děláme si totiž všechno sami. Proto neuděláte chybu, ať si vyberete jakoukoliv příchuť. A když říkáme vybereme, tak to tak i myslíme. Krabičky si totiž sestavujete úplně sami.

Jak vůbec slivovicové pralinky chutnají?

To je těžká věc. Spojují jemnost našich čokolád s typickou ostrostí pořádné pálenky. Ale jediné, co vás opije, je jejich dokonalá chuť. Naše pralinky se slivovicí nejprve křupnou, pak se začnou rozplývat a nakonec na jazyku zůstane ještě dlouho variace různých chutí. Každá je jiná. Dohromady ale prostě ladí. Slova na to nestačí.

Proč JANKOVY slivovicové pralinky slova nepotřebují?

Protože prostě chutnají tak, jak mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádné pralinky se slivovicí zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKAVyzkoušejte naši exkluzivní řadu lákavých čokoládových specialit, třeba naše oříšky v čokoláděčokoládu s ovocempepřovou čokoládupistáciovou čokoládu nebo čokoládu s alkoholemOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.