Nepražené kakaové boby

2 položek celkem

Cena

170599
1170599

#tag

Hmotnost

Ingredience

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2

Nepražené kakaové boby – celé základy našich čokolád, silná chuť a hlavně víc než jen mlsání. Jejich zemitá, hořká chuť naplní každý váš chuťový pohárek a uspokojí i ty nejnáročnější. Nepražené kakaové boby se navíc vyznačují vyšším obsahem minerálních látek a antioxidantů. A pokud na tyhle řeči nedáte? I tak vás do kolen dostane jejich nekompromisní plná chuť.

A co s nimi?

Tady už je to zcela na vás. Celé kakaové boby nepražené nastrouhejte. Hodí se pak jako posyp místo nepraženého kakaa. A díky výraznější chuti jich spotřebujete výrazně méně. Stejně tak s nimi můžete doladit dezerty, smoothie nebo slané omáčky. A pokud si troufáte, můžete být i naším konkurentem a udělat si pořádnou domácí čokoládu z kakaových bobů a třtinového cukru! Ale to je bude potřeba napřed upražit.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.