Kakaové boby celé

Chcete zažít čokoládu v její nejprvotnější formě? Sáhněte po našich kakaových bobech od JANKA a objevte nový rozměr chuti. Jako bonus navíc s dopravou zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

275964
1275964

Hmotnost

Ingredience

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
kakaove boby kvalitni surovina cokoladovna janek.jpg
964 Kč / ks

Tady to všechno začíná. Kilem té nejsilnější kakaové chuti.

86
kakaove boby prazene cukrarske potreby cokoladovna janek.jpg
275 Kč / ks

Tady to všechno začíná. Čtvrt kilem té nejsilnější kakaové chuti.

84

Kakaový bob celý

Kakaové boby – základy našich čokolád, silná chuť a hlavně víc než jen mlsání. Jejich zemitá, hořká chuť naplní každý váš chuťový pohárek a uspokojí i ty nejnáročnější. Nevíte, jestli ale sáhnout po těch pořádně upražených, nebo naopak nepražených? Nevadí. Vedle nešlápnete ani s jednou variantou. Ale každá má něco do sebe.

Pražené nebo nepražené?

Záleží na tom, co preferujete. Pokud si představujete celý kakaový bob jako sladkou tečku na konci náročného dne, rozhodně sáhněte po těch pražených. Nejsou tak hořké a více se podobají klasické čokoládě. Naopak nepražené kakaové boby se vyznačují vyšším obsahem minerálních látek a antioxidantů. A pokud na tyhle řeči nedáte? I tak vás do kolen dostane jejich nekompromisní plná chuť.

A co s nimi?

Tady už je to zcela na vás. Celé kakaové boby nastrouhejte. Hodí se pak jako posyp místo kakaa. A díky výraznější chuti jich spotřebujete výrazně méně. Stejně tak s nimi můžete doladit dezerty, smoothie nebo slané omáčky. A pokud si troufáte, můžete být i naším konkurentem a udělat si pořádnou domácí čokoládu z kakaových bobů a třtinového cukru!

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Kvalitní čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. A všechno to od té doby jde jako kakaovém másle. Děláme totiž přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv. 

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKA? Vyzkoušet můžete třeba borůvkovou čokoládu, čokoládové nářadí, čokoládová srdíčka, plody v čokoládě, nebo ochutnejte naše kakaové nápoje, které vás budou zahřívat po celé zimní období. Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.