Kakaové boby celé

Chcete zažít čokoládu v její nejprvotnější formě? Sáhněte po našich kakaových bobech v celé podobě od JANKA a objevte nový rozměr chuti.

2 položek celkem

Cena

307714
1307714

Hmotnost

Ingredience

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
kakaove boby kvalitni surovina cokoladovna janek.jpg
714 Kč / ks

Tady to všechno začíná. Kilem té nejsilnější kakaové chuti.

86
kakaove boby prazene cukrarske potreby cokoladovna janek.jpg
307 Kč / ks

Tady to všechno začíná. Čtvrt kilem té nejsilnější kakaové chuti.

84

Kakaový bob celý

Kakaové boby – celé základy našich čokolád, silná chuť a hlavně víc než jen mlsání. Jejich zemitá, hořká chuť naplní každý váš chuťový pohárek a uspokojí i ty nejnáročnější. Nevíte, jestli ale sáhnout po těch pořádně upražených, nebo naopak v raw kvalitě? Nevadí. Vedle nešlápnete ani s jednou variantou. Ale každá má něco do sebe.

Pražené nebo nepražené?

Záleží na tom, co preferujete. Pokud si představujete celý kakaový bob jako sladkou tečku na konci náročného dne, rozhodně sáhněte po těch pražených. Nejsou tak hořké a více se podobají klasické čokoládě. Naopak nepražené kakaové boby se vyznačují vyšším obsahem minerálních látek a antioxidantů. A pokud na tyhle řeči nedáte? I tak vás do kolen dostane jejich nekompromisní plná chuť.

A co s nimi?

Tady už je to zcela na vás. Celé kakaové boby nastrouhejte. Hodí se pak jako posyp místo kakaa. A díky výraznější chuti jich spotřebujete výrazně méně. Stejně tak s nimi můžete doladit dezerty, smoothie nebo slané omáčky. A pokud si troufáte, můžete být i naším konkurentem a udělat si pořádnou domácí čokoládu z kakaových bobů a třtinového cukru!

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.