Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu.
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 778 716 678
info@cokoladovnajanek.cz
O nás
Jak vzniká JANEK
Napsali o nás
Velkoobchod
Doprava a platba
Kde ochutnat
Prodejny
Kontakt
Kariéra
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky ✨
Bestsellery
Tabulková čokoláda
Plněné čokolády
Mléčná čokoláda
Hořká čokoláda
Bílá čokoláda
Bean to bar čokoláda
Čokoláda řady Passion
Lámaná čokoláda
Lámaná hořká čokoláda
,
Lámaná mléčná čokoláda
,
Lámaná bílá čokoláda
Bonboniery, pralinky a lanýže
Bonboniery
Nugát
Kusové pralinky a lanýže
Příležitosti
Halloween
Adventní kalendáře
Mikuláš
Vánoční čokolády
Svatební čokolády
Dárkové poukazy
Narozeniny
Dárky do 499kč
,
Dárky do 999kč
,
Dárky nad 1000kč
Návrat do školy
Valentýn ❤
JANEK Merchandise
Exkluzivní (limitované) spolupráce
Zakázková výroba
Čokoládové speciality
Čokoládová lízátka
Čokoládová srdíčka
Čokoládové figurky
Čokoládové krémy
Cibulové chutney
Proteinová čokoláda
Čokoládové nářadí
Obaleno v čokoládě
Snídaňové kaše
Káva - Coffeespot
Ořechy a ovoce
Doplňkový prodej
Kakaové produkty
Kakaové boby
Kakaové máslo
Kakaová hmota
Čokoládové nápoje
Kakaový prášek (kakao)
,
Horká čokoláda
,
Kakaový nápoj
Kakaové nibsy
Kokosový cukr
Kakaové slupky
Čokoláda k dalšímu zpracování
E-shop
Tabulková čokoláda
Bonboniery, pralinky a lanýže
Čokoládové speciality
Příležitosti
Zakázková výroba
Kakaové produkty
Bez obalu
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
E-shop
Čokoládovna e-shop
, Strana 4
Tabulková čokoláda
Bonboniery, pralinky a lanýže
Čokoládové speciality
Příležitosti
Zakázková výroba
Kakaové produkty
Bez obalu
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
359
položek celkem
Zavřít filtr
Cena
19
Kč
7245
Kč
1
19
7245
Na skladě
359
Barva
Modrá
2
Červená
2
Druh čokolády
Bílá
68
Hořká
84
Ruby
9
Mléčná
85
Hmotnost
13 g
5
14 g
14
15 g
6
23 g
7
38 g
1
45 g
14
50 g
2
60 g
5
70 g
4
75 g
1
80 g
2
85 g
29
90 g
9
95 g
9
100 g
11
105 g
7
110 g
2
120 g
2
125 g
2
150 g
6
180 g
1
200 g
3
210 g
5
220 g
2
250 g
30
270 g
2
290 g
1
325 g
1
420 g
1
435 g
1
500 g
6
650 g
5
880 g
1
1 000 g
14
65 g
2
5 000 g
0
400 g
1
540 g
1
10g
6
12g
6
7,5g
4
3,25g
1
15g
2
9,5g
1
8,5g
2
10,5g
2
12,5g
1
11g
2
7,8g
0
185 g
1
112 g
1
Ingredience
Alkohol
14
Ananas
1
Anýz
0
Arašídy
19
Banán
15
Bean to bar
1
Bez přísad
39
Borůvka
1
Citrón
11
Čokoláda
2
Fenykl
0
Hruška
11
Chilli
17
Jahoda
34
Karamel
18
Kaštan
11
Káva
22
Kokos
17
Koňak
0
Levandule
11
Lískový ořech
22
Lotus
0
Mák
1
Malina
37
Mandle
18
Mango
1
Máta
9
Med
11
Meruňka
11
Nugát
31
Oříšky
65
Ovoce
47
Pekan
9
Pepř
2
Pistácie
24
Pomeranč
4
Popcorn
1
Povidla
10
Protein
4
Rum
10
Rybíz
1
Skořice
14
Slivovice
10
Sůl
14
Švestky
1
Třešně
3
Třešňovice
0
Vanilka
1
Višně
1
Ostružina
10
Meduňka
0
Yzop
0
Fialka
2
Makadamové ořechy
1
Pekanové ořechy
1
Kešu
3
Kadayif
0
Kadaiyf
0
Preclíky
0
Matcha
2
Kakao
2
Knafeh
0
Marcipán
1
Papája
1
Města
Praha
359
Brno
359
Ostrava
359
Plzeň
359
Liberec
359
Olomouc
359
České Budějovice
359
Hradec Králové
359
Pardubice
359
Ústí nad Labem
359
Zlín
359
Karlovy Vary
359
Kladno
359
Mladá Boleslav
359
Znojmo
359
Obilnina
Rýže
2
Oves
2
Procento kakaa
31
1
34
32
38
10
40
1
41
1
48,8
2
50
2
60
2
64
28
65
2
70
2
72
5
75
1
90
1
100
3
31,1
1
41,3
2
31,5
1
71
1
47,3
1
Příležitost
Advent
9
Den dětí
5
Den matek
96
Fitness
1
Halloween
7
MDŽ
96
Mikuláš
27
První máj
72
Svatební
62
Valentýn
90
Vánoce
41
Velikonoce
10
Den otců
36
Tag
Akce
359
Alkohol
9
Česká
359
Domácí
359
Exkluzivní
359
Kvalitní
359
Lepek
12
Luxusní
359
Nejlepší
359
Originální
359
Palmový olej
1
Tvar
Zajíc
1
Srdce
40
Vajíčka
1
Tyčinka
3
Pejsek
4
Fotbalový míč
1
Kačer
1
Typ kávy
Zrnková káva
1
Vlastnosti
Bez cukru
1
Bez laktózy
30
Bez lepku
138
Drcené
1
Nedrcené
1
Nedeoderizované
2
Nepražené
1
Raw
3
Malá
23
Velká
23
Vysoký obsah kakaa
9
Vegan
1
Pražené
1
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
359
Výpis produktů
Hořká čokoláda s lyofilizovaným banánem
155 Kč
Měrná cena:
172,22 Kč / 100 g
Detail
9
Hořká čokoláda s mandlemi
169 Kč
Měrná cena:
160,95 Kč / 100 g
Detail
114
Hořká čokoláda s pekanovými ořechy
165 Kč
Měrná cena:
173,68 Kč / 100 g
Detail
43
Hořká čokoláda s pekanovými ořechy a jahodami
169 Kč
Měrná cena:
177,89 Kč / 100 g
Detail
39
Hořká čokoláda s pepřem
149 Kč
Měrná cena:
175,29 Kč / 100 g
Detail
40
Hořká čokoláda s pomerančem
169 Kč
Měrná cena:
198,82 Kč / 100 g
Do košíku
2611
Hořká čokoláda s potiskem z lásky
175 Kč
Měrná cena:
205,88 Kč / 100 g
Detail
59
Hořká čokoláda s vánočním potiskem
175 Kč
Měrná cena:
205,88 Kč / 100 g
Detail
485
Hořká čokoláda se solí
145 Kč
Měrná cena:
170,59 Kč / 100 g
Detail
41
Hořké čokoládové lízátko – srdíčko
46 Kč
Měrná cena:
353,85 Kč / 100 g
Do košíku
68
Hořké čokoládové srdíčko s lyofilizovanými jahodami a banánem
54 Kč
Měrná cena:
385,71 Kč / 100 g
Do košíku
27
Hořké čokoládové srdíčko s mandlemi
54 Kč
Měrná cena:
360 Kč / 100 g
Do košíku
116
Hořké čokoládové srdíčko s potiskem z lásky
54 Kč
Měrná cena:
385,71 Kč / 100 g
Do košíku
62
Hořké čokoládové srdíčko s vánočním potiskem
54 Kč
Měrná cena:
385,71 Kč / 100 g
Do košíku
101
Indonésie Aceh Gayo Washed Wet Hulled
od
240 Kč
Měrná cena:
od 96 Kč / 100 g
Detail
3063/250
JANKOVA bean to bar pralinka naruby - pistácie
46 Kč
Měrná cena:
460 Kč / 100 g
Detail
Mléčná
+ další
1980/TMA2
JANKOVA čokoládová bomba
159 Kč
Měrná cena:
353,33 Kč / 100 g
Do košíku
2721
JANKOVA čokoládová kostička
19 Kč
Měrná cena:
237,50 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
Bílá
+ další
2299/TMA
JANKOVA karetní hra DUO
296 Kč
Do košíku
2589
Novinka
JANKOVA plněná čokoláda - mléčná - nugátovo - karamelová s kousky lískových oříšků
469 Kč
Měrná cena:
234,50 Kč / 100 g
Do košíku
3336
JANKOVA pralinka - arašídová
20 Kč
Měrná cena:
166,67 Kč / 100 g
Do košíku
3315
JANKOVA pralinka malina matcha
40 Kč
Měrná cena:
333,33 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
Bílá
+ další
3309
JANKOVA pralinka mango kokos
66 Kč
Měrná cena:
550 Kč / 100 g
Do košíku
950
JANKOVO bílé srdce naruby s ovocem a ořechy - 80g
215 Kč
Měrná cena:
268,75 Kč / 100 g
Do košíku
2374
JANKOVO modré srdíčko plněné Lískovkou – crunchy 90g
339 Kč
Měrná cena:
376,67 Kč / 100 g
Do košíku
1520
JANKOVO modré srdíčko plněné Lískovkou v KRABIČCE
515 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 g
Do košíku
1522
JANKOVO srdce naruby
189 Kč
Měrná cena:
189 Kč / 100 g
Detail
3271/MLE
JANKOVO srdíčko tří barev pro maminku - tmavá, mléčná, bílá
229 Kč
Měrná cena:
286,25 Kč / 100 g
Do košíku
1519
JANKOVO velké mléčné srdce v krabičce - 650g
1 329 Kč
Měrná cena:
204,46 Kč / 100 g
Detail
3042
JANKOVO velké srdíčko s iniciálou z lásky
159 Kč
Měrná cena:
265 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Bílá
+ další
2410/BIL
JANKOVO velké tmavé srdce v krabičce - 650g
1 329 Kč
Měrná cena:
204,46 Kč / 100 g
Detail
3039
JANKOVY maliny v bílé čokoládě 125g
269 Kč
Měrná cena:
215,20 Kč / 100 g
Do košíku
836
JANKOVY obalené švestky v mléčné čokoládě
269 Kč
Měrná cena:
134,50 Kč / 100 g
Do košíku
1497
JANKŮV arašídový nugát - matcha
28 Kč
Měrná cena:
373,33 Kč / 100 g
Do košíku
3306
JANKŮV čokoládový lanýž
46 Kč
Měrná cena:
306,67 Kč / 100 g
Do košíku
771
JANKŮV extra chilli lanýž
46 Kč
Měrná cena:
306,67 Kč / 100 g
Do košíku
960
JANKŮV kávový lanýž
46 Kč
Měrná cena:
383,33 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
+ další
1044/TMA2
JANKŮV kokosový lanýž
46 Kč
Měrná cena:
306,67 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
+ další
1041/TMA2
JANKŮV lanýž arašídový
46 Kč
Měrná cena:
306,67 Kč / 100 g
Detail
Mléčná
+ další
1032/TMA2
JANKŮV lanýž med a skořice
46 Kč
Měrná cena:
306,67 Kč / 100 g
Do košíku
701
JANKŮV malinový lanýž
46 Kč
Měrná cena:
306,67 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
Bílá
+ další
749/TMA2
JANKŮV marcipán
40 Kč
Měrná cena:
285,71 Kč / 100 g
Do košíku
1539
JANKŮV nugát - Lískový ořech
24 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
Do košíku
1550
JANKŮV nugát - Mandle
24 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
Do košíku
1551
JANKŮV nugát - pistácie
28 Kč
Měrná cena:
350 Kč / 100 g
Do košíku
1549
JANKŮV pistáciový lanýž
46 Kč
Měrná cena:
306,67 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
Bílá
+ další
719/TMA2
JANKŮV ruby lanýž s jahodou
46 Kč
Měrná cena:
306,67 Kč / 100 g
Do košíku
966
Kakaové máslo natural 1000g
1 529 Kč
Měrná cena:
1 529 Kč / 1000 g
Do košíku
90
Kakaové máslo natural 250g
405 Kč
Měrná cena:
162 Kč / 100 g
Do košíku
88
Kakaové nibsy 1000g
1 649 Kč
Do košíku
663
Kakaové nibsy 250g
439 Kč
Měrná cena:
175,60 Kč / 100 g
Do košíku
662
Kakaový nápoj 1000g
489 Kč
Měrná cena:
48,90 Kč / 100 g
Do košíku
636
Kakaový nápoj 250g
185 Kč
Měrná cena:
74 Kč / 100 g
Do košíku
635
Kakaový prášek 1000g
699 Kč
Do košíku
681
Kakaový prášek 250g
219 Kč
Měrná cena:
87,60 Kč / 100 g
Do košíku
680
Karamelovo-nugátová krabička s pralinkami - 4ks
129 Kč
Měrná cena:
348,65 Kč / 100 g
Do košíku
2656
Káva 15 let Coffeespot 250g
219 Kč
Měrná cena:
87,60 Kč / 100 g
Do košíku
3607
Kávové zrno v tmavé čokoládě (JANEK + COFFEESPOT)
269 Kč
Měrná cena:
179,33 Kč / 100 g
Do košíku
852
Kešu ořechy - 150g
119 Kč
Měrná cena:
79,33 Kč / 100 g
Do košíku
1314
Kniha - Uherskobrodsko z nebe
479 Kč
Měrná cena:
191,60 Kč / 100 g
Do košíku
1563
Ovládací prvky výpisu
Načíst 60 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 6.
1
4
6
359
položek celkem
Nahoru