Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu.
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 778 716 678
info@cokoladovnajanek.cz
O nás
Jak vzniká JANEK
Napsali o nás
Velkoobchod
Doprava a platba
Kde ochutnat
Prodejny
Kontakt
Kariéra
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky ✨
Bestsellery
Tabulková čokoláda
Plněné čokolády
Mléčná čokoláda
Hořká čokoláda
Bílá čokoláda
Bean to bar čokoláda
Čokoláda řady Passion
Lámaná čokoláda
Lámaná hořká čokoláda
,
Lámaná mléčná čokoláda
,
Lámaná bílá čokoláda
Bonboniery, pralinky a lanýže
Bonboniery
Nugát
Kusové pralinky a lanýže
Příležitosti
Halloween
Adventní kalendáře
Mikuláš
Vánoční čokolády
Svatební čokolády
Dárkové poukazy
Narozeniny
Dárky do 499kč
,
Dárky do 999kč
,
Dárky nad 1000kč
Návrat do školy
Valentýn ❤
JANEK Merchandise
Exkluzivní (limitované) spolupráce
Zakázková výroba
Čokoládové speciality
Čokoládová lízátka
Čokoládová srdíčka
Čokoládové figurky
Čokoládové krémy
Cibulové chutney
Proteinová čokoláda
Čokoládové nářadí
Obaleno v čokoládě
Snídaňové kaše
Káva - Coffeespot
Ořechy a ovoce
Doplňkový prodej
Kakaové produkty
Kakaové boby
Kakaové máslo
Kakaová hmota
Čokoládové nápoje
Kakaový prášek (kakao)
,
Horká čokoláda
,
Kakaový nápoj
Kakaové nibsy
Kokosový cukr
Kakaové slupky
Čokoláda k dalšímu zpracování
E-shop
Tabulková čokoláda
Bonboniery, pralinky a lanýže
Čokoládové speciality
Příležitosti
Zakázková výroba
Kakaové produkty
Bez obalu
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
E-shop
Čokoládovna e-shop
, Strana 5
Tabulková čokoláda
Bonboniery, pralinky a lanýže
Čokoládové speciality
Příležitosti
Zakázková výroba
Kakaové produkty
Bez obalu
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
359
položek celkem
Zavřít filtr
Cena
19
Kč
7245
Kč
1
19
7245
Na skladě
359
Barva
Modrá
2
Červená
2
Druh čokolády
Bílá
68
Hořká
84
Ruby
9
Mléčná
85
Hmotnost
13 g
5
14 g
14
15 g
6
23 g
7
38 g
1
45 g
14
50 g
2
60 g
5
70 g
4
75 g
1
80 g
2
85 g
29
90 g
9
95 g
9
100 g
11
105 g
7
110 g
2
120 g
2
125 g
2
150 g
6
180 g
1
200 g
3
210 g
5
220 g
2
250 g
30
270 g
2
290 g
1
325 g
1
420 g
1
435 g
1
500 g
6
650 g
5
880 g
1
1 000 g
14
65 g
2
5 000 g
0
400 g
1
540 g
1
10g
6
12g
6
7,5g
4
3,25g
1
15g
2
9,5g
1
8,5g
2
10,5g
2
12,5g
1
11g
2
7,8g
0
185 g
1
112 g
1
Ingredience
Alkohol
14
Ananas
1
Anýz
0
Arašídy
19
Banán
15
Bean to bar
1
Bez přísad
39
Borůvka
1
Citrón
11
Čokoláda
2
Fenykl
0
Hruška
11
Chilli
17
Jahoda
34
Karamel
18
Kaštan
11
Káva
22
Kokos
17
Koňak
0
Levandule
11
Lískový ořech
22
Lotus
0
Mák
1
Malina
37
Mandle
18
Mango
1
Máta
9
Med
11
Meruňka
11
Nugát
31
Oříšky
65
Ovoce
47
Pekan
9
Pepř
2
Pistácie
24
Pomeranč
4
Popcorn
1
Povidla
10
Protein
4
Rum
10
Rybíz
1
Skořice
14
Slivovice
10
Sůl
14
Švestky
1
Třešně
3
Třešňovice
0
Vanilka
1
Višně
1
Ostružina
10
Meduňka
0
Yzop
0
Fialka
2
Makadamové ořechy
1
Pekanové ořechy
1
Kešu
3
Kadayif
0
Kadaiyf
0
Preclíky
0
Matcha
2
Kakao
2
Knafeh
0
Marcipán
1
Papája
1
Města
Praha
359
Brno
359
Ostrava
359
Plzeň
359
Liberec
359
Olomouc
359
České Budějovice
359
Hradec Králové
359
Pardubice
359
Ústí nad Labem
359
Zlín
359
Karlovy Vary
359
Kladno
359
Mladá Boleslav
359
Znojmo
359
Obilnina
Rýže
2
Oves
2
Procento kakaa
31
1
34
32
38
10
40
1
41
1
48,8
2
50
2
60
2
64
28
65
2
70
2
72
5
75
1
90
1
100
3
31,1
1
41,3
2
31,5
1
71
1
47,3
1
Příležitost
Advent
9
Den dětí
5
Den matek
96
Fitness
1
Halloween
7
MDŽ
96
Mikuláš
27
První máj
72
Svatební
62
Valentýn
90
Vánoce
41
Velikonoce
10
Den otců
36
Tag
Akce
359
Alkohol
9
Česká
359
Domácí
359
Exkluzivní
359
Kvalitní
359
Lepek
12
Luxusní
359
Nejlepší
359
Originální
359
Palmový olej
1
Tvar
Zajíc
1
Srdce
40
Vajíčka
1
Tyčinka
3
Pejsek
4
Fotbalový míč
1
Kačer
1
Typ kávy
Zrnková káva
1
Vlastnosti
Bez cukru
1
Bez laktózy
30
Bez lepku
138
Drcené
1
Nedrcené
1
Nedeoderizované
2
Nepražené
1
Raw
3
Malá
23
Velká
23
Vysoký obsah kakaa
9
Vegan
1
Pražené
1
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
359
Výpis produktů
Kokosový cukr 1000g
369 Kč
Do košíku
675
Kokosový cukr 250g
139 Kč
Měrná cena:
55,60 Kč / 100 g
Do košíku
674
Kornout plný vajíček - crunchy
469 Kč
Do košíku
1625
Krabička s pralinkami 10 ks „Nejlepšímu tatínkovi“
399 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 100 g
Do košíku
1302
Krabička s pralinkami a lanýži 10 ks z lásky
od
439 Kč
Měrná cena:
od 418,10 Kč / 100 g
Detail
599/NE
Lámaná čokoláda čistá - bílá 250g
339 Kč
Měrná cena:
135,60 Kč / 100 g
Do košíku
1507
Lámaná čokoláda čistá - hořká 250g
339 Kč
Měrná cena:
135,60 Kč / 100 g
Do košíku
1504
Lískové ořechy v tmavé čokoládě 1000g
1 329 Kč
Do košíku
835
Lískové ořechy v tmavé čokoládě 150g
269 Kč
Měrná cena:
179,33 Kč / 100 g
Do košíku
834
Lískovka – Diabetik - 250g
415 Kč
Měrná cena:
166 Kč / 100 g
Do košíku
2826
Lískový ořech - blanšírovaný - 150g
105 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 100 g
Do košíku
1311
Lískový ořech - lámaná čokoláda bílá 250g
339 Kč
Měrná cena:
135,60 Kč / 100 g
Do košíku
1500
Lískový ořech - lámaná čokoláda hořká 250g
339 Kč
Měrná cena:
135,60 Kč / 100 g
Do košíku
1501
Lískový ořech - lámaná čokoláda mléčná 250g
339 Kč
Měrná cena:
135,60 Kč / 100 g
Do košíku
1499
Lízátko ptáček
46 Kč
Měrná cena:
328,57 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
+ další
2275/TMA
Lízátko z čokolády bean to bar 42% mléčná
64 Kč
Měrná cena:
266,67 Kč / 100 g
Do košíku
3054
Lízátko z čokolády bean to bar 65% hořká
64 Kč
Měrná cena:
266,67 Kč / 100 g
Do košíku
3057
Luxusní dárková taška - malá
87 Kč
Do košíku
1320
Luxusní dárková taška - velká
119 Kč
Měrná cena:
1 190 Kč / 100 g
Do košíku
1319
Lyofilizované jahody - 250g
535 Kč
Měrná cena:
214 Kč / 100 g
Do košíku
1557
Májová káva - 250g
230 Kč
Měrná cena:
92 Kč / 100 g
Do košíku
2805
Mandle obalené v ovocné čokoládě 125g
269 Kč
Měrná cena:
215,20 Kč / 100 g
Do košíku
1618
Mandle v mléčné čokoládě a skořici 1000g
1 329 Kč
Do košíku
855
Novinka
Mléčná čokoláda - Halloween - lebka
185 Kč
Měrná cena:
185 Kč / 100 g
Do košíku
1587
Novinka
Mléčná čokoláda - Halloween - náhrobek
185 Kč
Měrná cena:
185 Kč / 100 g
Do košíku
1588
Mléčná čokoláda - six-seven
130 Kč
Měrná cena:
144,44 Kč / 100 g
Detail
3312
Mléčná čokoláda s arašídy
149 Kč
Do košíku
501
Mléčná čokoláda s drcenými lyofilizovanými malinami a ostružinami
149 Kč
Měrná cena:
175,29 Kč / 100 g
Detail
19
Mléčná čokoláda s drcenými oříšky
169 Kč
Měrná cena:
198,82 Kč / 100 g
Detail
3274
Mléčná čokoláda s chilli
145 Kč
Měrná cena:
170,59 Kč / 100 g
Detail
13
Mléčná čokoláda s kávou
150 Kč
Měrná cena:
176,47 Kč / 100 g
Detail
18
Mléčná čokoláda s lyofilizovaným banánem
155 Kč
Měrná cena:
172,22 Kč / 100 g
Detail
10
Mléčná čokoláda s mandlemi
169 Kč
Měrná cena:
160,95 Kč / 100 g
Detail
113
Mléčná čokoláda s medvídky
139 Kč
Měrná cena:
124,11 Kč / 100 g
Detail
3300
Mléčná čokoláda s pekanovými ořechy
165 Kč
Měrná cena:
173,68 Kč / 100 g
Detail
47
Mléčná čokoláda s pekanovými ořechy a lyofilizovanými jahodami
169 Kč
Měrná cena:
177,89 Kč / 100 g
Detail
15
Mléčná čokoláda s pepřem
149 Kč
Měrná cena:
175,29 Kč / 100 g
Detail
44
Mléčná čokoláda s pomerančem
169 Kč
Měrná cena:
198,82 Kč / 100 g
Detail
2605
Mléčná čokoláda s potiskem z lásky
175 Kč
Měrná cena:
205,88 Kč / 100 g
Detail
102
Mléčná čokoláda se solí
145 Kč
Měrná cena:
170,59 Kč / 100 g
Do košíku
45
Mléčné čokoládové lízátko – srdíčko
46 Kč
Měrná cena:
353,85 Kč / 100 g
Do košíku
66
Mléčné čokoládové srdíčko s potiskem z lásky
54 Kč
Měrná cena:
385,71 Kč / 100 g
Do košíku
63
Mléčné čokoládové srdíčko s lyofilizovanými jahodami a banánem
54 Kč
Měrná cena:
385,71 Kč / 100 g
Do košíku
25
Mléčné čokoládové srdíčko s vánočním potiskem
54 Kč
Měrná cena:
385,71 Kč / 100 g
Do košíku
395
Novinka
Mýdlo Cocoa & Orange
219 Kč
Měrná cena:
243,33 Kč / 100 g
Do košíku
3592
Mýdlo Peauethik - Kaštanový med a ovesné mléko
241 Kč
Do košíku
1560
Mýdlo Peauethik - Káva a kakao
241 Kč
Do košíku
1558
Mýdlo Peauethik - Levandule a růžový jíl
241 Kč
Do košíku
1561
Mýdlo Peauethik - Mořská sůl, uhlí a máta
241 Kč
Do košíku
1559
Nepražené kakaové boby Clasic 1000g
1 099 Kč
Do košíku
407
No limit - limitovaná edice
199 Kč
Měrná cena:
79,60 Kč / 100 g
Do košíku
994
Oříšková - Krabička s pralinkami 20ks
725 Kč
Měrná cena:
353,66 Kč / 100 g
Do košíku
2626
Ovesná kaše - Proteinovka 650g
319 Kč
Měrná cena:
49,08 Kč / 100 g
Do košíku
2739
Ovesná kaše - Proteinovka 65g
55 Kč
Měrná cena:
84,62 Kč / 100 g
Do košíku
2736
Pánský adventní box – Hvězdná limitovaná edice
7 245 Kč
Do košíku
1489
Pecky 31,5% bílé čokolády 500g
369 Kč
Měrná cena:
73,80 Kč / 100 g
Do košíku
574
Pecky 64% hořké čokolády 500g
369 Kč
Měrná cena:
73,80 Kč / 100 g
Do košíku
572
Pekanové uhlí 75g
159 Kč
Měrná cena:
212 Kč / 100 g
Do košíku
1603
Plátěnka JANEK
132 Kč
Měrná cena:
1 320 Kč / 100 g
Do košíku
587
Plecháček
263 Kč
Do košíku
2274
Ovládací prvky výpisu
Načíst 59 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 5 z 6.
1
5
6
359
položek celkem
Nahoru