Mléčná čokoláda s drcenými oříšky
Detailní popis produktu
Mléčná čokoláda s drcenými lískovými ořechy je jednoduchá kombinace, na kterou se dá spolehnout.
Uvnitř najdete drcené lískové ořechy, které čokoládu doplňují jak chutí, tak strukturou. Nejsou mleté na jemno – zůstanou lehce znatelné, takže při každém kousnutí dávají čokoládě křupnutí a výraznější oříškový charakter.
Chuť je vyvážená, oříšky nepřebíjejí čokoládu a čokoláda naopak neschovává oříšky. Všechno drží pohromadě tak, jak má, bez potřeby cokoliv přidávat nebo upravovat.
Je to tabulka, po které sáhnete, když chcete něco známého a funkčního. Bez překvapení, ale přesně tak, jak to má být.
JANEK, to je:
- poctivá česká výroba
- čistá přírodní chuť
- bez palmového oleje
- bez lepku
- bez barviv
- závislost na pořádné čokoládě
Složení: mléčná čokoláda (kakaová hmota, kakaové máslo, cukr, sušené mléko, přírodní vanilka, emulgátor: sójový lecitin), drcené lískové ořechy.
Hmotnost: 85 g
Min. trvanlivost: 9 měsíců
JANKŮV příběh
Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mléčná čokoláda |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.085 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
