Čokoláda bez cukru

Chcete si vychutnat čokoládu, ale vyhýbáte se cukru? Vyzkoušejte naši čokoládu bez cukru a užijte si sladký zážitek bez výčitek. A jako bonus s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

149209
1149209

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Příležitost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
tabulka horke cokolady bean to bar 100 procent dominikanska republika cokoladovna janek.jpg
149 Kč / ks

Čokoláda s tím nejkratším seznamem složení. Stoprocentně bez...

443
tabulka horke cokolady bean to bar 75 procent venezuela criollo porcelana cokoladovna janek.jpg
209 Kč / ks

Jediná promile světové produkce kakaových bobů. Vzácnost. To, na co...

464

Čokolády bez cukru

Sladkost, která vlastně není sladká – tenhle trumf drží čokoláda bez cukru. Chutě jen nezažene, ale reálně je naplní. Výrazné tóny čerpá z těch nejkvalitnějších kakaových bobů a nic je zbytečně neruší. A jak taková kvalitní čokoláda vlastně vzniká? Stačí mít kvalitní suroviny, znát jejich původ. A dát jim čas. A čas je v tomhle případě pořádná čokoláda. Hořká a poctivá. Zkrátka naše. 

Jaká ta čokoláda bez cukru vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno čokoláda bez cukru je a co naopak vůbec. Jaká by měla být a co od ní čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jak to? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVA čokoláda bez cukru slova nepotřebuje?

Protože prostě chutná tak, jak pořádná hořká čokoláda chutnat má. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádná čokoláda bez cukru zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKA? Vyzkoušet můžete naši výbornou arašídovou čokoládufenyklovou čokoládu, chilli čokoládu, nebo také nugátovou čokoláduOsobně nás můžete navštívit v prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.