Skořicové pralinky

Sladká vůně skořice vás okouzlí v našich skořicových pralinkách od JANKA. Při nákupu nad 1 500 Kč budete mít navíc dopravu zdarma.

1 položek celkem

Cena

3839
13839

Ingredience

Příležitost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
lanyz med a skorice cokolada cokoladovna janek.jpg
38 Kč / ks

Lanýž, u kterého ruce od hlíny vystřídají prsty od skořice. A...

701

Skořicová pralinka

Skořicové pralinky? Čekali jste spíše rumové? Ale no tak. Tyhle jsou z kvalitní čokolády. Takové, co se vám rozplyne na jazyku a naplní každý chuťový pohárek. Děláme si totiž všechno sami. Proto neuděláte chybu, ať si vyberete jakoukoliv příchuť. A když říkáme vybereme, tak to tak i myslíme. Krabičky si totiž sestavujete úplně sami.

Jak vůbec pralinky se skořicí chutnají?

To je těžká věc. Spojují jemnost našich čokolád s lehkou pálivostí skořice. Naše skořicové pralinky nejprve křupnou, pak se začnou rozplývat a nakonec na jazyku zůstane ještě dlouho variace různých chutí. Každá je jiná. Dohromady ale prostě ladí. Slova na to nestačí.

Proč JANKOVY skořicové pralinky slova nepotřebují?

Protože prostě chutnají tak, jak mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádné pralinky se skořicí zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Připraveni na čokoládové dobrodružství? Prozkoumejte naše čokoládové speciality a vyzkoušejte třeba kokosovou čokoládu, čokoládová lízátka, čokoládu s alkoholem, lámanou čokoládu, nebo třeba dokonalé domácí pralinky, které pravidelně ochutnáváme a přidáváme nové varianty. Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen. Budeme se na vás těšit!