Nejlepší čokoláda

81 položek celkem

Cena

791249
1791249

#tag

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Příležitost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 81
tabulka proteinove cokolady 72 procent cokoladovna janek.jpg
99 Kč
80
tabula bile cokolady cokoladovna janek.jpg
79 Kč
48
tabulka ruby cokolady cokoladovna janek.jpg
99 Kč
528
tabulka horke cokolady 64 procent cokoladovna janek.jpg
79 Kč
12
tabulka bile cokolady s ruzovym peprem cokoladovna janek.jpg 57
tabulka horke cokolady 64 procent s ruzovym peprem cokoladovna janek.jpg 40
Nahoru
Další produkty

Cože to ten JANEK dělá? No, tu nejlepší čokoládu. A když říkáme nejlepší, věříme tomu. Děláme si totiž všechno sami a víme, co do každé tabulky dáváme. Díky tomu je to čokoláda, která křupe. Další chroupe a najde se i taková, co se prostě jen lehce rozplývá na jazyku. Posypali jsme je chilli, pepřem, jahodami nebo ořechy – a všechno do sebe stejně zapadá. Stačí mít totiž kvalitní suroviny. Znát jejich původ, pečlivě je přebrat a nakonec poctivě zpracovat. Tradici zkombinovat s moderními technologiemi. Jenom pak totiž chutnají naše čokolády přesně tak, jak mají. 

Jaká ta čokoláda vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno nejlepší česká čokoláda je a co naopak vůbec. Jaká by měla být a co od ní čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě

Proč to není jen dobrá čokoláda, ale ta nejlepší!

Protože prostě chutnají tak, jak nejlepší čokolády chutnat mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A nejlepší čokoláda na světě zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.