Kakaové máslo 250g

Pro větší kulinářské experimenty je zde kakaové máslo 250g od JANKA. Více produktu pro vaše čokoládové výtvory. Při nákupu nad 1 500 Kč na vás navíc čeká doprava zdarma.

1 položek celkem

Cena

370371
1370371

Hmotnost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
kakaove maslo natural na vareni cokolada cokoladovna janek.jpg
370 Kč / ks

Čtvrt kila na pleť, na plech i na plotnu. A ještě voní.

88

Kakaové máslo 250g

Kakaové máslo 250 g – čtvrt kila toho nejcennějšího, co z kakaového bobu vůbec můžete dostat. To, co dělá čokoládu tak jemnou a vláčnou. Rostlinný tuk, který je nabitý živinami, nezanechává po sobě nepříjemný chuťový dozvuk a navíc krásně voní. Nebo taky nemusí. Třeba takové deoderizované máslo je zbavené přírodního aroma, a tak v něm mizí stopy jeho původu. Vše ostatní ale zůstává.

Co s ním?

Tady už je to zcela na vás. Tady ho máte tak akorát, abyste zjistili, pro co si ho zamilujete. Kakaové máslo totiž vyniká výjimečnou odolností vůči vysokým teplotám (až 200 °C). Takže se nepřepaluje a hodí se na smažení, restování i pečení. U kulinářských zážitků to s kakaovým máslem ale zdaleka nekončí. Je totiž nedocenitelnou ingrediencí v kosmetice. Rychle se vstřebává, nedráždí. Pokožku skutečně hydratuje. A vyživuje. Jak? Je mimořádně bohaté na vitamin E. Ten, který se do sebe (nebo aspoň na svou etiketu) snaží dostat snad každý krém.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Kvalitní čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. A všechno to od té doby jde jako kakaovém másle. Děláme totiž přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv. 

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKAVyzkoušet můžete třeba naši vynikající bílou čokoláduhořkou čokoládumléčnou čokoládulámanou čokoláduoříškové krémy, nebo vyzkoušejte Bean to bar čokolády, které jsme si hýčkali už od poctivě vybraných kakaových bobůOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.