Kakaové máslo 1000g

Pro ty, kteří si nemohou dostatečně vychutnat chuť kakaa, představujeme kakaové máslo 1000gJako bonus navíc s dopravou zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

1 položek celkem

Cena

13901391
113901391

Hmotnost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
kakaove maslo natural cokolada cokoladovna janek.jpg
1 390 Kč / ks

Kilo na pleť, na plech i na plotnu. A ještě voní.

90

Kakaové máslo 1 Kg

Kakaové máslo 1000 g – to je celé kilo toho nejcennějšího, co z kakaového bobu vůbec můžete dostat. To, co dělá čokoládu tak jemnou a vláčnou. Rostlinný tuk, který je nabitý živinami, nezanechává po sobě nepříjemný chuťový dozvuk a navíc krásně voní. Nebo taky nemusí. Třeba takové deoderizované máslo je zbavené přírodního aroma, a tak v něm mizí stopy jeho původu. Vše ostatní ale zůstává.

Co s ním?

Tady už je to zcela na vás. A 1 kg už je slušná zásoba. O kterou se ale nemusíte bát. Kakaové máslo totiž vydrží až 3 roky. Navíc vyniká výjimečnou odolností vůči vysokým teplotám (až 200 °C). Takže se nepřepaluje a hodí se na smažení, restování i pečení. U kulinářských zážitků to s kakaovým máslem ani zdaleka nekončí. Je nedocenitelnou ingrediencí v kosmetice. Rychle se vstřebává, nedráždí. Pokožku skutečně hydratuje. A vyživuje. Jak? Je totiž mimořádně bohaté na vitamin E. Ten, který se do sebe (nebo aspoň na svou etiketu) snaží dostat snad každý krém.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Kvalitní čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. A všechno to od té doby jde jako kakaovém másle. Děláme totiž přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv. 

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKAVyzkoušet můžete třeba naši vynikající bílou čokoláduhořkou čokoládumléčnou čokoládulámanou čokoláduoříškové krémy, nebo vyzkoušejte Bean to bar čokolády, které jsme si hýčkali už od poctivě vybraných kakaových bobůOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.