Čokoládové krémy

Chcete něco krémového? Vyzkoušejte čokoládové krémy od JANKA a nechte se unést dokonalou chutí s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

4 položek celkem

Cena

2393959
12393959

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Příležitost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 4
liskovka 2020
Baleno se suchým ledem
329 Kč / ks

Tak nebezpečně dobrý oříškový krém, že vašemu jazyku jednu lískne....

605
arasidova jahodova krem s bilou cokoladou svacina na chleba pasta cokolada cokoladovna janek
Baleno se suchým ledem
239 Kč / ks

Jemnost, která vás pohladí na jazyku.

1524
arasido cokoladovy krem cokolada cokoladovo arasidovy krem pomazanka na chleba cokoladovna janek
Baleno se suchým ledem
359 Kč / ks

Tak jemný, že arašídy a čokoláda pohladí na jazyku.

1564
gastro baleni liskovka cokoladovna janek
Baleno se suchým ledem
3 959 Kč / ks

Tak nebezpečně dobrý oříškový krém, že vašemu jazyku jednu lískne....

710

Krém z čokolády

Na chleba, na palačinky, na hlad nebo pečení? Čokoládový krém se hodí na všechno. Vzali jsme to nejkvalitnější kakao, nejjemnější máslo a přidali do něj hrst ořechů. Rozplývá se, hladí. Zaplní každý chuťový pohárek až po okraj. I když máte pocit, že už do sebe víc nedostanete, nebude se vám chtít přestat. Na druhou stranu se zdokonalíte v umění vyškrabávání i posledních zbytečků. Protože takhle výborný čokoládový krém tam prostě nemůžete nechat.

A jaké ty naše čokoládové krémy vlastně jsou?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co čokoládové krémy jsou a co naopak vůbec. Jaké by měly být a co od nich čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKŮV čokoládový krém slova nepotřebuje?

Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A výborný čokoládový krém zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

🍫TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKA? Vyzkoušet můžete borůvkovou čokoládu, čokoládové nářadí, čokoládová srdíčka, plody v čokoládě, nebo třeba kakaové nápoje, které vás budou zahřívat po celé zimní období. Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.

🍫 Přečtěte si naše články o kakau: