Višňová hořká čokoláda

Pro milovníky višní máme v nabídce višňovou hořkou čokoládu od JANKA. Vychutnejte si tento lahodný zážitek s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

1 položek celkem

Cena

15391540
115391540

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Příležitost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
cokolada 1 kg cokoladovna janek
1 539 Kč / ks

Vy vymyslíte, my vytvoříme. Vy sníte. Tomu se říká rovnováha.  

119

Višně v hořké čokoládě?

Sladkost, která vlastně není sladká – tenhle trumf drží višně v hořké čokoládě. Sladkokyselá chuť rudých višní posazených do ostré chuti JANKOVY hořké čokolády. To chutě jen nezažene, ale reálně je naplní. Výrazné tóny čerpá z těch nejkvalitnějších kakaových bobů a nic je zbytečně neruší. I když tohle je kombinace, které jí sluší. Všechno to do sebe tak nějak zapadá. Stačí mít kvalitní suroviny, znát jejich původ. A dát jim čas. A čas je v tomhle případě pořádná čokoláda. Hořká a svěží. Zkrátka naše. 

Jaká ta čokoláda vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno hořká čokoláda s višněmi je a co naopak vůbec. Jaká by měla být a co od ní čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jak to? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVA hořká čokoláda s višněmi slova nepotřebuje?

Protože prostě chutná tak, jak čokoláda chutnat má. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A višně v hořké čokoládě zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKA Vyzkoušejte třeba naši vynikající kokosovou čokoládukávovou čokoládučokoládu s alkoholemdomácí pralinky nebo svěží ostružinovou čokoládu a poznejte skutečné čokoládové nebe! Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.