Slovník pojmů

7 B C Č D E H I J K L M N O P R S V

70% čokoláda

Sladkost, která vlastně není sladká – tenhle trumf drží 70% čokoláda. Chutě jen nezažene, ale reálně je naplní. Výrazné tóny čerpá z těch nejkvalitnějších kakaových bobů a nic je zbytečně neruší. I když jsme našli kombinace, které…

bean to bar čokoláda

dybyste hledali lingvistický výklad, tak u Bean to bar jde o anglický výraz znamenající od bobu po tabulku. A fakticky to je vlastně úplně stejné. Od začátku do konce je to v našich rukách. Kakaové boby přímo od farmářů pečlivě…

co je to chutney

Maso nebo sýr? Kdepak, to už dávno není omluva pro to, proč nejíst čokoládu. JANKOVO cibulové chutney s chilli na řeči není zvědavé. Je totiž docela ostré. Červená cibule, chilli, kapka balsamica a domácí čokoláda. Poměry…

čisté kakao

RAW kakaové produkty – protože čokoládou to u nás ani zdaleka nekončí. Naopak. V rukávu máme pořádná esa. Boby, máslo, slupky nebo hmota. Máme všechno. A všechno si taky sami děláme. Proto máme jistotu, že je to…

čokoláda 1kg

Kolik čokolády je tak akorát? Tabulka? Jestli myslíte tuhle kilovou, tak souhlas.

čokoláda bez cukru

čokoláda bez laktózy

čokoláda domácí

Cože to ten JANEK dělá? Pořádnou domácí čokoládu. A když říkáme domácí, myslíme to tak. Děláme si ji sami. Vymýšlíme vše sami. A naše čokoládovna je naším pravým domovem.

čokoláda jako dárek

Sehnat pořádný tip na dárek nám přijde skoro nemožné. Je jedno, jak dobře dotyčného znáte. Občas prostě inspirace nepřichází.

čokoláda s jahodami

To, na co se teď díváte, to jsou takové JANKOVY jahody v čokoládě. Té nejkvalitnější. Naší. A všechno do sebe zapadá. Stačí mít totiž pořádné suroviny. Znát jejich původ, pečlivě je přebrat a nakonec poctivě zpracovat. Tradici…

čokoláda s lyofilizovaným ovocem

To, na co se teď díváte, to jsou JANKOVY čokolády s ovocem. Některé křupou, další chroupou a najdou se i takové, co jen tak lehce praskají. Sypali jsme ostružinami, malinami, jahodami nebo rybízem. A všechno do sebe zapadá. Stačí mít totiž…

čokoláda v akci

To, na co se teď díváte, to jsou JANKOVY čokolády a akci. Některé křupou, další chroupou a najdou se i takové, co jen tak lehce praskají.

čokoládky s vlastním potiskem

Víme totiž, že čokoláda dělá radost. Dárková čokoláda JANEK s potiskem je pak radost dvojitá! Obchodní partneři, klienti, návštěvníci. Tihle všichni si teď na vás můžou smlsnout.

čokoládová srdíčka

Čokoládova srdíčka – protože to nemusí být vždycky jenom tabulka. A protože čokoláda je vážně láska. Pravá, poctivá a věrná. Hlavně ta od JANKA.

čokoládové lanýže s chilli

Čokoládové lanýže s chilli? Abyste si na nich pochutnali, nepotřebujete ani speciálně cvičené prase a jeho delikátní rypák. Tuhle pochoutku děláme z našich čokolád. Přímo u nás, v čokoládovně. 

čokoládové pralinky domácí výroba

Domácí pralinky? Čekali jste spíše rumové? To se přeci nevylučuje. Tyhle jsou z kvalitní čokolády. Takové, co se vám rozplyne na jazyku a naplní každý chuťový pohárek. Děláme si to všechno totiž sami.

čokoládové speciality

Čokoládové speciality – protože to nemusí být vždycky jenom tabulka. Čokoláda má mnoho podob, ale jedno jí zůstává. Ta od JANKA je pořád stejně dobrá. 

domácí čokoláda z kakaa

Domácí kakaové produkty – protože čokoládou to u nás ani zdaleka nekončí. Naopak. V rukávu máme pořádná esa. Boby, máslo, slupky nebo hmota. Máme všechno.

domácí čokoládová lízátka

Čisté prsty, zato chuťové pohárky naplněné po samotný okraj. Tohle zvládnou jedině JANKOVA domácí lízátka. Nešulíme je. Naopak. Formy ručně vyléváme tou nejkvalitnější domácí čokoládou. Přesně tou, z které u nás děláme všechno.

domácí čokoládové lanýže

Domácí čokoládové lanýže? Abyste si na nich pochutnali, nepotřebujete ani speciálně cvičené prase a jeho delikátní rypák. Tuhle pochoutku děláme z našich čokolád. Přímo u nás, v čokoládovně.

domácí hořká čokoláda

Sladkost, která vlastně není sladká – tenhle trumf drží domácí hořká čokoláda. Chutě jen nezažene, ale reálně je naplní. Výrazné tóny čerpá z těch nejkvalitnějších kakaových bobů a nic je zbytečně neruší.

domácí vánoční čokoláda

Když venku padá sníh (většinou aspoň na horách), Ježíšek klepe na dveře a nejvíc času člověk tráví v obchodech sháněním dárků, zachrání ho jedině domácí vánoční čokoláda. 

exkluzivní bonboniéry

Exkluzivní bonboniéry spojují hned dvě věci, co milujeme. Čokoládu a jednohubky. Takové, že byste za ně klidně dali celou výplatu. Ale tady nemusíte! 

exkluzivní čokoláda

Exkluzivní čokoláda, tu JANEK umí. A nejednu. Je sice skromný, jinak se ale popsat nedají. Některé křupou, další chroupou a najdou se i takové, co se prostě jen lehce rozplývají na jazyku. Posypali jsme je chilli, pepřem, jahodami nebo…

hořká čokoláda 100 %

Tenhle 100% JANEK z Dominikánské republiky vám ukáže, jak čokoláda vůbec chutná. Neschovává se za příchutě, nevymlouvá se na složení. Pouze servíruje přírodní ovocnou chuť, která vydrží na jazyku ještě dlouho po posledním kousku. 

Nahoru