Slovník pojmů

7 B C Č D E H I J K L M N O P R S T V

kakao akce

Jsou věci, které u nás neděláme. Třeba kakao. Akce ale jo. Třeba na kvalitní kakaové produkty – protože čokoládou to u nás ani zdaleka nekončí. Naopak. V rukávu máme pořádná esa. Boby, máslo, slupky nebo hmota. Máme všechno. 

kakaová hmota složení

Když je hořká prostě málo, přichází na řadu kakaová hmota. Ten skutečný základ čokolád. To, co všem tabulkám dává tu jedinečnou chuť. Hořkou, delikátní a dlouhotrvající. Obsahuje až 55 % kakaového másla, které ji propůjčuje svou jemnost. Na…

kakaové boby drcené

kakaové máslo 1kg

Kakaové máslo 1000 g – to je celé kilo toho nejcennějšího, co z kakaového bobu vůbec můžete dostat. To, co dělá čokoládu tak jemnou a vláčnou.

kakaové máslo 500g

Kakaové máslo 500 g – půl kila toho nejcennějšího, co z kakaového bobu vůbec můžete dostat. To, co dělá čokoládu tak jemnou a vláčnou. Rostlinný tuk, který je nabitý živinami, nezanechává po sobě nepříjemný chuťový dozvuk a navíc…

kakaové máslo bio

Kakaové máslo bio – to nejcennější, co z kakaového bobu vůbec můžete dostat. To, co dělá čokoládu tak jemnou a vláčnou. Rostlinný tuk, který je nabitý živinami, nezanechává po sobě nepříjemný chuťový dozvuk a navíc krásně voní. 

Kakaové nibsy

Vzali jsme ty nejlepší kakaové boby. Upražili, nadrtili, zbavili slupek. A co nám zbylo? Příjemně hořká chuť plná zemitých tónů. Hodí se jak do kuchyně, tak do misky místo oříšků. Stačí pár kousků a chuťové pohárky budou…

kakaové produkty

Kakaové produkty – protože čokoládou to u nás ani zdaleka nekončí. Naopak. V rukávu máme pořádná esa. Boby, máslo, slupky nebo hmota. Máme všechno.

kakaové slupky

Když děláme čokoládu, nepřichází na zmar nic. Ani kakaové slupky. Získáváme je už během procesu drcení kakaových bobů. Tam se oddělují a my je pečlivě přebíráme. Vybíráme a balíme

Kakaový prášek

Na posypání, do těsta nebo do horkého mléka. Kakao s jedinečně bohatou chutí z těch nejkvalitnější bobů. Temné jako den bez JANKOVY čokolády, hořké jako naše kakao. Takže tak akorát.

kávová čokoláda

To, na co se teď díváte, to je JANKOVA kávová čokoláda. Některá křupe, další chroupe a najde se i takové, co jen tak lehce praská. Všechno do sebe zapadá. Stačí mít totiž kvalitní suroviny.

kávová zrna v čokoládě

To, na co se teď díváte, to je JANKOVA kávová čokoláda. Některá křupe, další chroupe a najde se i takové, co jen tak lehce praská. Všechno do sebe zapadá. 

kávová zrna v hořké čokoládě

Sladkost, která vlastně není sladká – tenhle trumf drží kávová zrna v hořké čokoládě. Výběrové boby z české pražírny Coffeespot posazené do tabulky té nejkvalitnější čokolády.

kávové pralinky

Kávové pralinky? Čekali jste spíše rumové? Ale no tak. Tyhle jsou z kvalitní čokolády. Takové, co se vám rozplyne na jazyku a naplní každý chuťový pohárek. Děláme si totiž všechno sami.

kokosové kostky v čokoládě

To, na co se teď díváte, to je JANKOVA kokosová čokoláda. Některa křupe, další chroupe a najde se i takové, co jen tak lehce praská. 

kokosové pralinky

Kokosové pralinky? Čekali jste spíše rumové? Ale no tak. Tyhle jsou z kvalitní čokolády. Takové, co se vám rozplyne na jazyku a naplní každý chuťový pohárek. Děláme si totiž všechno sami.

kokosový cukr

Nízký glykemický index, vysoký chuťový standard. Oslaďte si život mízou z květů kokosových palem. JANEK tak sladí taky. A je to znát.

kvalitní bílá čokoláda

Když i ta nejjemnější je málo jemná, je na řadě kvalitní bílá čokoláda. Kakaové máslo plné chuti vytváří strukturu, v které vše tak nějak samo plyne. Bez řečí. Ale rozhodně to není nuda.

kvalitní bonboniéry

Ty vážně kvalitní bonboniéry spojují hned dvě věci, co milujeme. Čokoládu a jednohubky. Takové, že byste za ně klidně dali celou výplatu. Ale tady nemusíte!

kvalitní česká čokoláda

Česká čokoláda, to je ta pořádná, od JANKA. Děláme ji v krásných Čechách, zlatýma českýma rukama a s klasicky mlsným českým jazykem. Některé křupou, další chroupou a najdou se i takové, co se lehce rozplývají na jazyku.

Kvalitní čokoláda

Cože to ten JANEK dělá? Vážně kvalitní čokoládu. A když říkáme kvalitní, myslíme tím nejkvalitnější. Čokoláda, která křupe, další chroupe a najde se i taková, co se prostě jen lehce rozplývá na jazyku. Posypali jsme je chilli, pepřem,…

kvalitní čokoláda brno

Cože to ten JANEK dělá? Vážně kvalitní čokoládu. A když říkáme kvalitní, myslíme tím nejkvalitnější. Čokoláda, která křupe, další chroupe a najde se i taková, co se prostě jen lehce rozplývá na jazyku.

kvalitní hořká čokoláda

Sladkost, která vlastně není sladká – tenhle trumf drží kvalitní hořká čokoláda. Chutě jen nezažene, ale reálně je naplní. Výrazné tóny čerpá z těch nejkvalitnějších kakaových bobů a nic je zbytečně neruší.

kvalitní mléčná čokoláda

Kvalitní mléčná čokoláda – to jsou ta nejlepší kakaová zrna zalitá sklenkou plnotučného mléka. Ale jen trochou, na zjemnění. Tak, aby se neutopila výrazná chuť řemeslné práce.