Venku to vypadá, že teploměr brzy vyhlásí stávku a vy máte zrovna chuť na pořádný kus poctivé čokolády. Jenže pak se dostaví myšlenka:
„Když je 30 °C ve stínu, nedorazí mi místo křupavé tabulky nebo krásných pralinek jenom sladké čokoládové kakao v krabici?“

Tuhle otázku od vás v létě dostáváme nejčastěji. A naprosto vám rozumíme. Čokoláda teplo nemá ráda.
Ale nebojte se. My v JANKOVI nenecháváme nic náhodě. Chceme totiž, aby k vám naše čokoláda dorazila přesně v takové kondici, v jaké opouští náš chladný sklad. Jak to tedy děláme, že jsme i v létě v suchu a chládku?
📦 Tajná zbraň jménem Recycold
Minulé roky jsme na to šli se suchým ledem, ale letos jsme přepravu posunuli o úroveň výš, jak pro vaši bezpečnost, tak pro naši planetu. Do každého letního balíčku teď přibalujeme speciální chladicí vložky
Recycold Cool pack.

Výhody?
- Na rozdíl od suchého ledu s nimi nemusíte manipulovat v rukavicích. Jsou naprosto bezpečné a nehrozí bezprostřední popálení.
- Vložka během cesty postupně uvolňuje chlad a drží teplotu v krabici pro čokoládu v bezpečné zóně, i když doručovací auto zrovna stojí na sluníčku.
- Gel uvnitř vložky je vyroben ze zcela přírodních látek a je biologicky stoprocentně odbouratelný.
🚚 Počasí máme pod palcem
Kromě chladicích parťáků v krabicích si v létě hrajeme tak trochu na meteorology. Každý den bedlivě sledujeme předpověď počasí pro celou republiku.
Když vidíme, že teploty vyskakují extrémně vysoko, raději expedici balíčků pečlivě plánujeme a optimalizujeme dny doručení tak, aby balíček nezůstal
nikde trčet přes víkend v depu. Vybíráme ty nejrychlejší trasy a nejspolehlivější způsoby doručení, abychom čas na cestě zkrátili na absolutní minimum.
JANKŮV TIP, jak s chladicí vložkou naložit po rozbalení:
Až si rozbalíte svou čokoládovou radost, chladicí polštářek nevyhazujte. Dejte ho do mrazáku! Můžete ho totiž používat opakovaně,
třeba do chladicí tašky na výlet k vodě nebo na chlazení nápojů na zahradní party. A pokud ho už nechcete? Stačí polštářek rozříznout,
gel klidně spláchnout do dřezu (nebo s ním pohnojit kytky na zahradě, je to čistá organika!) a papírový obal hodit do modrého kontejneru.
