Pralinky s chilli

Chcete zažít chuťový výbuch? Vyzkoušejte naše pralinky s chilli a nechte se překvapit. Při nákupu nad 1 500 Kč máte navíc dopravu zcela zdarma.

3 položek celkem

Cena

2638
12638

Ingredience

Příležitost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 3
chilli lanyz extra palivy cokolada cokoladovna janek
38 Kč / ks

Kousek a Váš jazyk pocítí tu pravou ostrost.

960
chilli v karamelu pralinka cokolada cokoladovna janek
26 Kč / ks

Pralinka, které to pálí.

+ další
978/TMA2
ruzovy pepr chilli pralinka jankova cokolada cokoladovna
38 Kč / ks

Pralinka pro milovníky ostřejších chutí.

+ další
1035/TMA2

Pralinka s chilli

Pralinky s chilli? Čekali jste spíše rumové? Ale no tak. Tyhle jsou z kvalitní čokolády. Takové, co se vám rozplyne na jazyku a naplní každý chuťový pohárek. Děláme si totiž všechno sami. Proto neuděláte chybu, ať si vyberete jakoukoliv příchuť našich vynikajících čokoládových pralinek. A když říkáme vybereme, tak to tak i myslíme. Krabičky si totiž sestavujete úplně sami.

Jak vůbec pralinky s chilli chutnají?

To je těžká věc. Spojují jemnost našich čokolád s pikantností chilli. Naše chilli pralinky nejprve křupnou, pak se začnou rozplývat a nakonec na jazyku zůstane ještě dlouho variace různých chutí. Každá je jiná. Jedna pálí, druhá hladí. Dohromady ale to prostě ladí. Teď už končíme. Tyhle pralinky s chilli na řeči moc nedají. Jsou prostě ostré.

Proč JANKOVY chilli pralinky slova nepotřebují?

Protože prostě chutnají tak, jak mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádné pralinky s chilli zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKAOslovte své chuťové buňky s naší unikátní selekcí čokoládových specialit! Vyzkoušejte třeba arašídovou čokoládufenyklovou čokoláduchilli čokoládu nebo delikátní nugátovou čokoláduOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.