Pralinky s chilli

2 položek celkem

Cena

2334
12334

Hmotnost

Ingredience

Příležitost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
chilli lanyz extra palivy cokolada cokoladovna janek
34 Kč / ks

Kousek a Váš jazyk pocítí tu pravou ostrost.

960
chilli v karamelu pralinka cokolada cokoladovna janek
23 Kč / ks

Pralinka, které to pálí.

+ další
978/TMA2

Chcete zažít chuťový výbuch? Vyzkoušejte naše pralinky s chilli a nechte se překvapit.

Pralinka s chilli

Pralinky s chilli? Čekali jste spíše rumové? Ale no tak. Tyhle jsou z kvalitní čokolády. Takové, co se vám rozplyne na jazyku a naplní každý chuťový pohárek. Děláme si totiž všechno sami. Proto neuděláte chybu, ať si vyberete jakoukoliv příchuť. A když říkáme vybereme, tak to tak i myslíme. Krabičky si totiž sestavujete úplně sami.

Jak vůbec pralinky s chilli chutnají?

To je těžká věc. Spojují jemnost našich čokolád s pikantností chilli. Naše chilli pralinky nejprve křupnou, pak se začnou rozplývat a nakonec na jazyku zůstane ještě dlouho variace různých chutí. Každá je jiná. Jedna pálí, druhá hladí. Dohromady ale to prostě ladí. Teď už končíme. Tyhle pralinky s chilli na řeči moc nedají. Jsou prostě ostré.

Proč JANKOVY chilli pralinky slova nepotřebují?

Protože prostě chutnají tak, jak mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádné pralinky s chilli zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv