Pralinky s alkoholem

Oslovte své chuťové buňky s našimi pralinkami s alkoholem. Nechte se unést objemem plným sladkých překvapení a navíc s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

6 položek celkem

Cena

2654
12654

Ingredience

Příležitost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 6
pralinka janek malinova malina cokoladovna janek jpg
26 Kč / ks

Tady vám asi nic nového neřekneme. Je to přesně tak, jak jste...

+ další
743/TMA2
konak pralinka cokolada cokoladovna janek
54 Kč / ks

Jemná chuť čokolády a francouzského koňaku.

965
pralinka rum bucanero cokolada cokoladovna janek
26 Kč / ks

Pralinka s pořádnou dávkou dominikánského rumu, to musíte ochutnat ! 

+ další
960/TMA2
cokoladova pralinka rum havana cokolada cokoladovna janek
26 Kč / ks

Pralinka s pořádnou dávkou kubánského rumu v dominantním spojení...

+ další
954/TMA2
slivovice pralinka moravska cokolada cokoladovna janek
32 Kč / ks

Pralinka s pravou moravskou slivovicí.

945
tresnovice pralinka cokolada cokoladovna janek
32 Kč / ks

Pralinka s pálenkou z tmavých třešní.

946

Pralinka s alkoholem

Pralinky s alkoholem? Jediné, co vás opije, je jejich jedinečná chuť. Žádné náhražky. Kvalitní alkohol i čokoláda. Ta naše. Taková, co se vám rozplyne na jazyku a naplní každý chuťový pohárek. Děláme si totiž všechno sami. Proto neuděláte chybu, ať si vyberete jakoukoliv příchuť. A když říkáme vybereme, tak to tak i myslíme. Krabičky si totiž sestavujete úplně sami.

Jak vůbec pralinky s alkoholem chutnají?

To je těžká věc. Spojují jemnost našich čokolád s nádechem alkoholu. Bucanero rum nebo pořádná slivovice. Naše pralinky s alkoholem nejprve křupnou, pak se začnou rozplývat a nakonec na jazyku zůstane ještě dlouho variace různých chutí. Každá je jiná. Dohromady ale prostě ladí. Slova na to nestačí.

Proč JANKOVY pralinky s alkoholem slova nepotřebují?

Protože prostě chutnají tak, jak mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádné pralinky s alkoholem zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKA? Vyzkoušet můžete třeba bílou čokoládu, hořkou čokoládu, oříškybonboniéry, oříškové krémy nebo třeba čokoládové pralinky, které pravidelně ochutnáváme a přidáváme nové varianty. Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.