Nejlepší proteinové tyčinky

Pro sportovce a ty, kteří hledají zdravou svačinu, doporučujeme naše nejlepší proteinové tyčinky. Skvělý způsob, jak doplnit energii během dne. Navíc při nákupu nad 1500Kč s dopravou zdarma.

2 položek celkem

Cena

120150
1120150

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Příležitost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
Čokofitka (4 ks)
150 Kč / ks

31,1 % bílkovin? To je hodně svalů v každé ze 4 čokoládových tyčinek. 

81
tabulka proteinove cokolady 72 procent cokoladovna janek.jpg
120 Kč / ks

Čokoládová tabulka, co vám pohlídá formu – 31,1 % bílkovin.

80

Nejlepší proteinová tyčinka

Kolik svalů se vejde do jedné tyčinky? No, nejlepší proteinová čokoláda je rovnou z více jak 31 % tvořena proteinem. A pak tou nejkvalitnější čokoládou. Vzali jsme ty nejvoňavější suroviny. Přebrali a zpracovali. Pečlivě, ale šetrně. Díky tomu je naše proteinová tyčinka nabitá stejně jako fitko na Nový rok.

Jaká vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co nejlepší proteinová tyčinka je a co naopak vůbec. Jaká by mělo být a co od něj čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jak to? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč tahle nejlepší proteinová tyčinka slova nepotřebuje?

Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A nejlepší proteinová tyčinky zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Připraveni na čokoládové dobrodružství? Prozkoumejte naše čokoládové speciality a vyzkoušejte třeba kokosovou čokoládu, čokoládová lízátka, čokoládu s alkoholem, lámanou čokoládu, nebo třeba dokonalé domácí pralinky, které pravidelně ochutnáváme a přidáváme nové varianty. Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen. Budeme se na vás těšit!