Mandlová mléčná čokoláda

Kombinace jemné mléčné čokolády a křupavých mandlí od JANKA vytváří harmonii chutí, kterou si zamilujete. To je naše mandlová mléčná čokoláda. Navíc s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

1291539
11291539

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Příležitost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
mlecna cokolada s mandlemi oriskova mandle orechy darek cokoladovna janek
Baleno se suchým ledem
129 Kč / ks

Tohle je trochu oříšek. Naštěstí ten mandlový.

113
cokolada 1 kg cokoladovna janek
Baleno se suchým ledem
1 539 Kč / ks

Vy vymyslíte, my vytvoříme. Vy sníte. Tomu se říká rovnováha.  

119

Mandle v mléčné čokoládě

Mandle v mléčné čokoládě – to jsou ta nejlepší kakaová zrna vysázená jemným oříškem a zalitá sklenkou mléka. Ale jen trochou, na zjemnění. Tak, aby se neutopila výrazná chuť poctivého řemesla. Je to vlastně jednoduché. Stačí mít kvalitní suroviny, znát jejich původ, pečlivě je přebrat a nakonec poctivě zpracovat. Tradici zkombinovat s moderními technologiemi. A nechat tomu čas. Neuspěchat to.

Jaká ta čokoláda vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno mléčná čokoláda s mandlemi je a co naopak vůbec. Jaká by měla být a co od ní čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jak to? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVA mléčná čokoláda slova nepotřebuje?

Protože prostě chutná tak, jak mléčná čokoláda chutnat má. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádná mandle v mléčné čokoládě zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKA Vyzkoušejte třeba naši vynikající kokosovou čokoládukávovou čokoládučokoládu s alkoholemdomácí pralinky nebo svěží ostružinovou čokoládu a poznejte skutečné čokoládové nebe! Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.