Mandlová bílá čokoláda

Pro milovníky kombinace ořechů a čokolády - objevte mandlovou bílou čokoládu od JANKA. Dokonalá harmonie chutí a navíc s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

1291539
11291539

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Příležitost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
bila cokolada s mandli darkova tabulka oriskova cokoladovna janek
129 Kč / ks

Tenhle oříšek by i Popelka záviděla.

112
cokolada 1 kg cokoladovna janek
1 539 Kč / ks

Vy vymyslíte, my vytvoříme. Vy sníte. Tomu se říká rovnováha.  

119

Mandlová bílá čokoláda

Když i ta nejjemnější je málo jemná, jsou na řadě mandle v bílé čokoládě. Tedy přesněji posazené do sametově lehké tabulkyKakaové máslo plné chuti vytváří strukturu, v které vše tak nějak samo plyne. Bez řečí. I tak jemný oříšek se v ní ztrácí a jakoby rozplývá. Stačí mít kvalitní suroviny, znát jejich původ. Tradici zkombinovat s moderními technologiemi. Nic neuspěchat a dopřát všem procesům dostatek času. A když dopřejeme my jí, ona pak zase dopřeje vám. 

Jaká ta čokoláda vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno bílá čokoláda s mandlemi je a co naopak vůbec. Jaká by měla být a co od ní čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jak to? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní bílé čokoládě.

Proč JANKOVA bílá čokoláda slova nepotřebuje?

Protože prostě chutná tak, jak bílá čokoláda chutnat má. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A mandle v bílé čokoládě zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Připraveni na čokoládové dobrodružství v bílé? Prozkoumejte nabídku našich vynikajících bílých čokolád a nechte si rozplynout na jazyku třeba kostičku mandlové bílé čokoládyarašídové bílé čokoládybanánové bílé čokoládyOsobně nás můžete navštívit JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen. Budeme se na vás těšit!