Kakaové máslo RAW

Pro milovníky čistých přírodních produktů doporučujeme kakaové máslo RAW od JANKA. Ideální pro přípravu domácích čokoládových pochoutek. Při nákupu nad 1 500 Kč na vás navíc čeká doprava zdarma.

2 položek celkem

Cena

3701390
13701390

Hmotnost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
kakaove maslo natural cokolada cokoladovna janek.jpg
1 390 Kč / ks

Kilo na pleť, na plech i na plotnu. A ještě voní.

90
kakaove maslo natural na vareni cokolada cokoladovna janek.jpg
370 Kč / ks

Čtvrt kila na pleť, na plech i na plotnu. A ještě voní.

88

Kakaové máslo RAW

Kakaové máslo bio – to je to nejcennější, co z kakaového bobu vůbec můžete dostat. Je to přesně to, co dělá čokoládu tak jemnou a vláčnou. Rostlinný tuk, který je nabitý živinami, nezanechává po sobě nepříjemný chuťový dozvuk a navíc krásně voní. Stejně jako další kakaové produkty.

Co s ním?

Tady už je to zcela na vás. Bio kakaové máslo totiž vyniká výjimečnou odolností vůči vysokým teplotám (až 200 °C). Takže se nepřepaluje a hodí se na smažení, restování i pečení. U kulinářských zážitků to s kakaovým máslem ale zdaleka nekončí. Je totiž nedocenitelnou ingrediencí také v kosmetice. Rychle se vstřebává, nedráždí. Pokožku skutečně hydratuje. A vyživuje. Jak? Je mimořádně bohaté na vitamin E. Ten, který se do sebe (nebo aspoň na svou etiketu) snaží dostat snad každý krém.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Kvalitní čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. A všechno to od té doby jde jako po bio kakaovém másle. Děláme totiž přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv. 

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKAOslovte své chuťové buňky s naší unikátní selekcí čokoládových specialit! Vyzkoušejte třeba arašídovou čokoládufenyklovou čokoláduchilli čokoládu nebo delikátní nugátovou čokoláduOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.