Kakaové máslo 100g RAW

Chcete malé množství, ale v nejčistší formě? Vyzkoušejte kakaové máslo 100g RAW od JANKA a objevte pravou chuť kakaa.

2 položek celkem

Cena

239755
1239755

Hmotnost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
kakaove maslo natural cokolada cokoladovna janek.jpg
755 Kč / ks

Kilo na pleť, na plech i na plotnu. A ještě voní.

90
kakaove maslo natural na vareni cokolada cokoladovna janek.jpg
Tip
239 Kč / ks

Čtvrt kila na pleť, na plech i na plotnu. A ještě voní.

88

Kakaové máslo 100g RAW

Kakaové máslo 100 g – RAW/bio kvalita toho nejcennějšího, co z kakaového bobu vůbec můžete dostat. To, co dělá čokoládu tak jemnou a vláčnou. Rostlinný tuk, který je nabitý živinami, nezanechává po sobě nepříjemný chuťový dozvuk a navíc krásně voní po čokoládě.

Co s ním?

Tady už je to zcela na vás. 100 g je tak akorát na to zjistit, k čemu RAW kakaové máslo využít. Vyniká totiž výjimečnou odolností vůči vysokým teplotám (až 200 °C). Takže se nepřepaluje a hodí se na smažení, restování i pečení. U kulinářských zážitků to s RAW kakaovým máslem ani zdaleka nekončí. Je nedocenitelnou ingrediencí v kosmetice. Rychle se vstřebává, nedráždí. Pokožku skutečně hydratuje. A vyživuje. Jak? Je totiž mimořádně bohaté na vitamin E. Ten, který se do sebe (nebo aspoň na svou etiketu) snaží dostat snad každý krém.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. A všechno to od té doby jde jako po RAW kakaovém másle. Děláme totiž přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.