Kakaové máslo 100g RAW

Chcete malé množství, ale v nejčistší formě? Vyzkoušejte kakaové máslo 100g RAW od JANKA a objevte pravou chuť kakaa. Jako bonus navíc s dopravou zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

3701390
13701390

Hmotnost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
kakaove maslo natural cokolada cokoladovna janek.jpg
1 390 Kč / ks

Kilo na pleť, na plech i na plotnu. A ještě voní.

90
kakaove maslo natural na vareni cokolada cokoladovna janek.jpg
370 Kč / ks

Čtvrt kila na pleť, na plech i na plotnu. A ještě voní.

88

Kakaové máslo 100g RAW

Kakaové máslo 100 g RAW/bio kvalita toho nejcennějšího, co z kakaového bobu vůbec můžete dostat. To, co dělá naši čokoládu tak jemnou a vláčnou. Rostlinný tuk, který je nabitý živinami, nezanechává po sobě nepříjemný chuťový dozvuk a navíc krásně voní po čokoládě. Stejně jako všechny naše kakaové produkty.

Co s ním?

Tady už je to zcela na vás. 100 g je tak akorát na to zjistit, k čemu RAW kakaové máslo využít. Vyniká totiž výjimečnou odolností vůči vysokým teplotám (až 200 °C). Takže se nepřepaluje a hodí se na smažení, restování i pečení. U kulinářských zážitků to s RAW kakaovým máslem ani zdaleka nekončí. Je nedocenitelnou ingrediencí v kosmetice. Rychle se vstřebává, nedráždí. Pokožku skutečně hydratuje. A vyživuje. Jak? Je totiž mimořádně bohaté na vitamin E. Ten, který se do sebe (nebo aspoň na svou etiketu) snaží dostat snad každý krém.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Kvalitní čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. A všechno to od té doby jde jako kakaovém másle. Děláme totiž přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv. 

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKAVyzkoušet můžete třeba naši vynikající bílou čokoláduhořkou čokoládumléčnou čokoládulámanou čokoláduoříškové krémy, nebo vyzkoušejte Bean to bar čokolády, které jsme si hýčkali už od poctivě vybraných kakaových bobůOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.