Čokoládové nářadí

Pro kutily a milovníky čokolády - čokoládové nářadí od JANKA. Originální dárek s dopravou zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

509769
1509769

Procento kakaa

Příležitost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
JV5 0261
Baleno se suchým ledem
509 Kč / ks

Nářadí, co má pořádně vypilovanou chuť.

788
JV5 0265
Baleno se suchým ledem
769 Kč / ks

Nechte si spravit chuť pořádným nářadím. 

789

Nářadí z čokolády 

Jediná možnost, jak nám všem spravit chuť – pořádné čokoládové nářadí. Perfektně jsme vyvážili poměry, dokonale smontovali všechny ingredience a nakonec všechno pořádně dotáhli. Přizvali jsme na tuhle práci našeho kamaráda, Andreje z Čokolandie. Ten vzal naši 72% čokoládu a vytvořil z ní tenhle skvost. Věděli jsme, že je to kumštýř. Ale že poprvé v životě nepoznáme vlastní čokoládu, to nás nenapadlo. Ani to, že se absolutně zamilujeme do nářadí.

Upozornění: Nedoporučujeme nechávat v dílně. Snadno se splete a vylámat si zuby na pravém klíči fakt nechcete.

Jaké to čokoládové nářadí vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno nářadí z čokolády je a co naopak vůbec. Jaké by mělo být a co od něj čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč naše čokoládové nářadí slova nepotřebuje?

Protože prostě chutná tak, jak nářadí z čokolády chutnat má. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádné čokoládové nářadí zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

🍫TIP: Už máte svojí čokoládu v košíku? Nezapomeňte si také vybrat z našich čokoládových filtrů a vyzkoušejte čokoládová lízátka, čokoládové bonbony, čokoládové pecky, nebo třeba čokoládové uhlí, které pravidelně ochutnáváme a přidáváme nové varianty. Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen. Budeme se těšit!

🍫 Přečtěte si naše články: