Chilli chutney

Pro milovníky pikantních chutí představujeme naše chilli chutney od JANKA. Perfektní kombinace sladkého a ostrého. Jako bonus s dopravou  zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

1 položek celkem

Cena

189190
1189190

Ingredience

Procento kakaa

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
cibulove chutney s cokoladou a s chilli cokolada chilli cokoladovna janek
189 Kč / ks

Sklenička pikanterie pro chvíle, kdy chcete jíst čokoládu pořád....

82

Chilli chutney

Maso nebo sýr? Kdepak, to už dávno není omluva pro to, proč nejíst čokoládu. JANKOVO cibulové chutney s chilli na řeči není zvědavé. Je totiž docela ostré. Červená cibule, chilli, kapka balsamica a domácí čokoládaPoměry vyladěné tak, aby se všechny chutě propojily a vzájemně po sobě nešlapaly. Vše nám totiž projde rukama. Jen tak můžeme zajistit dokonalý balanc a prémiovou kvalitu. A tohle je tak dobrý, že nakonec ani to maso nebude třeba.

 A jaké vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co je chilli chutney s cibulí a co naopak vůbec. Jaká by mělo být a co od něj čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jak to? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVO chutney s chilli slova nepotřebuje?

Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádné cibulové chutney s chilli zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKA Vyzkoušejte naši exkluzivní řadu lákavých čokoládových specialit, například oříšky v čokoláděčokoládu s ovocempepřovou čokoládupistáciovou čokoládu nebo čokoládu s alkoholemOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.