Višňová čokoláda

Chcete si zpříjemnit den? Co takhle vyzkoušet naši višňovou čokoládu od JANKA? Sladká chuť višní v dokonalé harmonii s čokoládou.

1 položek celkem

Cena

15391540
115391540

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Příležitost

Typ

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
cokolada 1 kg cokoladovna janek
1 539 Kč / ks

Vy vymyslíte, my vytvoříme. Vy sníte. Tomu se říká rovnováha.  

119

Višně v čokoládě

To, na co se teď díváte, to jsou takové JANKOVY višně v hořké čokoládě. Té nejkvalitnější. Naší. A můžete jich mít rovnou celé kilo. Nebo je různě zkombinovat s nejrůznějšími jinými příchutěmi. A věřte, že to všechno do sebe zapadá. Stačí mít totiž pořádné suroviny. Znát jejich původ, pečlivě je přebrat a nakonec poctivě zpracovat. Tradici zkombinovat s moderními technologiemi. Jenom pak totiž chutnají naše čokolády s višněmi přesně tak, jak mají.

Sušené? Ale mrazem

Abychom ovoce o nic nepřipravili, sušili jsme je mrazem. A protože chceme znít chytře, tak říkáme, že jsme lyofilizovali. Nejšetrnější způsob, jak ovoce zakonzervovat, ale zároveň neovlivnit jeho chuť. A taky ho nepřipravit o živiny. Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno višně v hořké čokoládě jsou a co naopak vůbec. Jaké by měly být a co od nich čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVA čokoláda s višněmi slova nepotřebuje?

Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádná čokoláda s višněmi zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.